امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116754
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۲۴
تعداد بازدید: 23
میثم زرندی معاون تبلیغات و روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: بازدید ...

میثم زرندی معاون تبلیغات و روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: بازدید از خانواده شهدای حزب موتلفه اسلامی استان تهران همه ساله به مناسبت هفته ولایت از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر برگزار می‌گردد و امسال نیز در همین راستا از 302 خانواده شهداء استان تهران بازدید انجام می‌شود.

زرندی در ادامه بیان داشت: همانطور که مقام معظم رهبری تاکید فرموده‌اند خانواده معظم شهدا به ملت ایران آبرو و حیثیت داده‌اند و ما وظیفه خود می‌دانیم تا با قدردانی از این خانواده‌ها و زنده نگه داشتن یاد شهدا، مسیر آنان در تداوم حرکت انقلاب را دنبال کنیم.

معاون تبلیغات و روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان تهران در پایان تاکید کرد: تکریم شهیدان و خانوادهای معظم آن‌ها بدان معنا است که مردم متدین ایران اسلامی هیچگاه سر تعظیم در مقابل مستکبران خم نخواهند کرد و یاد شهدا هیچگاه از خاطر مردم پاک نخواهد شد و راه‌شان ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: پیامد و میوه این رفتار‌ها در حادثه 18 تیر 78 خود را نشان داد و ائتلاف جریان مخالف با گفتمان جمهوری اسلامی از طریق حلقه‌های کیان، ایران فردا، سلام وملی مذهبی‌ها تحقق یافت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها