امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116760
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۲۴
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اولین دستور کار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری دعوت از وزیر اطلاعات به منظور

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اولین دستور کار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری دعوت از وزیر اطلاعات به منظور پاسخگویی به سؤالات جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد است.

بر این اساس در جلسه مشترک با علی لاریجانی رئیس مجلس و عضو هیأت رئیسه، 24 سؤال از وزیر اطلاعات تجمیع شده و در قالب 2 سؤال به وزیر ابلاغ شد، در نتیجه به کارگیری عناصر فتنه در دولت فعلی و آزادی مشکوک گروگان‌های نیروهای مسلح در شرق کشور این هفته در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد.

علاوه بر این بررسی دو گزارش گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد ایرادات شورای نگهبان به لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی و طرح دائمی شدن قانون اصلاح موادی از قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور مصوب 1387 نیز در دستور کار مجلس قرار دارد.

نمایندگان مجلس در جلسات علنی هفته جاری گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد ایرادات شورای نگهبان به طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت کشور را نیز بررسی خواهند کرد.

همچنین بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد طرح نجات و احیای دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور نیز در دستور کار مجلس قرار دارد.

علاوه بر این نمایندگان مجلس هفته جاری گزارش کمیسیون مشترک در مورد طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر را نیز بررسی خواهند کرد.

بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه اجازه مشارکت جمهوری اسلامی ایران در افزایش سرمایه دور پنجم بانک توسعه اسلامی نیز در دستور کار جلسه علنی این هفته قرار دارد.

وکلای ملت گزارش شور دوم کمیسیون انرژی در مورد طرح حمایت از صنعت برق کشور را نیز در هفته جاری بررسی خواهند کرد.

علاوه بر این گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد  طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده نیز در دستور کار هفته جاری قرار دارد.

وکلای ملت هفته جاری گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات درمورد طرح اصلاح بند (ج) ماده (178) قانون برنامه پنج ساله پنجم جمهوری اسلامی ایران را نیز بررسی خواهند کرد.

بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح اصلاح بند (ز) ماده (44) قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران در دستور کار هفته جاری صحن علنی مجلس قرار دارد.

نمایندگان مجلس هفته جاری بررسی گزارش‌ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیأت‌های انضباطی نیروهای مسلح را نیز در دستور کار دارند.

علاوه بر این بررسی طرح دائمی شدن قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث نیز در دستور کار هفته جاری صحن علنی مجلس قرار دارد.

بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی نیز در دستور کار هفته جاری مجلس قرار دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها