امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11677
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، علی‏اکبر محرابیان در حاشیه بازدید از بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان ایجرود، اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، علی‏اکبر محرابیان در حاشیه بازدید از بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان ایجرود، اظهار کرد: نسبت به تسریع روند اجرایی بیمارستان ایجرود اقدام شود.

وی به لزوم تسریع در عملیات اجرایی پروژه‏های مهر ماندگار تاکید کرد و افزود: مسئولین دستگاه‏های اجرایی برای تعیین تکلیف سریع پروژه‌ها تلاش کنند.

مشاور رئیس جمهور  بازدید از طرح‏های مهر ماندگار استان زنجان را فرصت مناسبی برای گفت‏و‏گو با مسئولین اجرایی پروژه‏ها دانست و تاکید کرد: در این بازدیدها روند اجرای پروژه‏ها بررسی می‏شود.

وی خواستار تعیین تکلیف پروژه‏های مهر ماندگار در سطح استان شد و گفت: بسیاری از پروژه‏ها توان تعیین تکلیف نهایی در چند ماه آینده را دارند.

محرابیان با بیان اینکه تلاش‏های خوبی برای طرح‏های مهر ماندگار صورت گرفته است، افزود: برای به سرانجام رسیدن نهایی پروژه‏ها تلاش شود.

گفتنی است دستیار ویژه رئیس جمهور در این سفر یک روزه به استان زنجان از جزئیات اجرایی پروژه‏های مهر ماندگار بازدید کرد.

در این سفر یک روزه نسبت به تسریع و اتمام عملیات اجرایی پروژه‏های مهر ماندگار در سطح استان تاکید شد.

گفتنی است وضعیت دانشکده پرستاری شهرستان ابهر، تصفیه‏خانه شهر خرم، قطعه سوم محور مهم سلطانیه-قیدار به کبودرآهنگ، سد تالوار، مرکز جامع فرهنگی ورزشی توانبخشی ایثارگران در شهر زنجان، مرکز متابولیک و دانشکده دندانپزشکی و استادیوم 15 هزار نفری استان زنجان مورد بازدید قرار گرفت.
انتهای پیام/73007/و30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها