امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116799
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 98
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، امیر اسفندیاری امشب در آیین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، امیر اسفندیاری امشب در آیین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان با اشاره به شرکت 64 کشور در جشنواره امسال اظهار کرد: داوران کودک و نوجوان از 13 کشور دنیا برای انتخاب آثار سینمایی در جشنواره حضور داشتند.

وی ادامه داد: نماینده‌ای از کودکان غزه نیز در میان داوران کودک و نوجوان بخش بین‌المللی جشنواره حضور داشت. این کودک یک هنرمند است و نمایشگاه‌ آثار نقاشی وی در تونس برپا شده است.

اسفندیاری ادامه داد: این کودک غزه‌ای قاب نقاشی به نمایندگی از کودکان غزه و برای سپاسگزاری از تمامی مردم ایران به دبیر جشنواره آقای مسعود شاهی تقدیم کرد.

به گزارش فارس، در ادامه اعضای هیئت داوران این جشنواره بر روی سن حاضر شده و بیانیه‌ خود را قرائت کردند در این بیانیه به داشتن دنیای عاری از جنگ و خشونت اشاره و تأکید شده بود.

پس از آن جایزه بهترین پویانمایی کوتاه به امید خوش‌نظر برای اثر «تمام زمستان‌هایی که ندیدم» از ایران و جایزه بهترین پویانمایی بلند به «قوقولی خروس» از کانادا رسید. از نماینده سفارت اروگوئه نیز تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/63028/غ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها