امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116816
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علی جعفریان در همایش تازه‌ترین دستاوردهای پژوهش در دانش پزشکی گفت: امروزه گسترش قلمرو دانش در عرصه‌های مختلف ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علی جعفریان در همایش تازه‌ترین دستاوردهای پژوهش در دانش پزشکی گفت: امروزه گسترش قلمرو دانش در عرصه‌های مختلف شتابی خیره‌کننده گرفته و اندکی غفلت زمینه‌ساز خروج ما از گردونه علم می‌شود.

وی افزود: رشد و توسعه دانش پزشکی با توجه به ارتباط تنگاتنگی که با فناوری‌های نوین پیدا کرده در این میان خیره‌کننده‌تر است نسبت به سایر علوم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران تأکید کرد: روزی نیست که شاهد دستاوردی جدید در یکی از عرصه‌های طب نباشیم و به روز بودن تنها با رصد این اتفاقات و توسعه ارتباطات میسر است.

وی به وجود بیش از 1600 عضو هیأت علمی در دانشگاه علوم پزشکی تهران اشاره کرد و گفت: با این تعداد عضو هیأت علمی باید به عنوان مهد دانش پزشکی به ایران در این امر پیشتاز باشیم و پل ارتباطی میان حوزه علوم پزشکی با دانشمندان و مراکز پیشرو پزشکی در جهان را در اختیار بگیریم.

جعفریان به نامگذاری این کنگره به نام دکتر یلدا اشاره کرد و گفت: نامگذاری کنگره به تازه‌ترین دستاوردهای پژوهش در دانش پزشکی به نام یکی از برجسته‌ترین اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام شده که وی الگوی عملی تحقق علم و اخلاق است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار