امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11682
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عی اکبر ولایتی نامزد ریاست جمهوری یازدهم صبح امروز پس از افتتاح ستاد مرکزی ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عی اکبر ولایتی نامزد ریاست جمهوری یازدهم صبح امروز پس از افتتاح ستاد مرکزی خود در جمع سرشاخه‌های کارگری که در این ستاد حضور داشتند، اظهار داشت: موضوع کارگری، موضوع مملکتی است و اگر هدف اصلی ما در اقتصاد این باشد که کشور تولید محور باشد، اساس تولید با تکیه بر کار کارگر است.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم تصریح کرد: آنچه که امروز شاهدیم این است که از تولید حمایت نمی‌شود و عملا کارخانه‌ها یا تعطیل هستند و یا زیر 30 درصد کار می‌کنند و از مهمترین عوارض این مسئله بیکاری است.

وی با تاکید بر اینکه به درستی گفته‌اند کارگر و کارفرما جدایی ندارند، یادآور شد: کار دولت و حکومت باید به گونه‌ای باشد که منافع کارفرما و کارگر هم‌جهت باشد چرا که در غیر این صورت کار و تولید صورت نمی‌گیرد.

ولایتی با تاکید بر اینکه باید طبق اصل 44 قانون اساسی و مطابق آنچه مقام معظم رهبری تصویب و در مجلس به صورت قانون در آمده است، پیش رفت، افزود: اقتصاد باید در اختیار مردم باشد و دولت آن را نظارت و حمایت کند؛ در اقتصاد باید تولید محور قرار گیرد و در واقع اقتصاد، تولیدمحور و مردم محور باشد.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم در ادامه سخنان خود به بحث بهداشت و درمان اشاره کرد و اظهار داشت: باید همانگونه که در مجمع به تصویب درآمده است، 9 درصد درمان به بازنشستگی تعلق نگیرد و در واقع سهم درمان دست نخورده باقی بماند.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم با تاکید که دولت ما «دولت متمم» است، افزود: کسانی باید در این دولت قرار بگیرند که متدین، باتجربه، متخصص،‌ معتدل و مشورت پذیر باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها