امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116821
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
مجتبی خالدی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از وقوع 26 حادثه ویژه در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد. وی ...

مجتبی خالدی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از وقوع 26 حادثه ویژه در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

وی با بیان اینکه حوادث ویژه به حوادث گفته می‌شود که تعداد مصدوم و کشته آن بیش از 5 و 3 نفر باشد گفت: 17 مورد این حوادث به سوانح ترافیکی اختصاص دارد.

مدیر کنترل هماهنگی بحران اورژانس کشور به اعزام 36 دستگاه آمبولانس برای امدادرسانی در این 17 حادثه اشاره کرد و افزود: 88 نفر در این حوادث مصدوم شدند و 7 نفر نیز در دم جان خود را از دست داده‌اند.

وی همچنین از فوت یک نفر در دریا در استان مازندران خبر داد و گفت: خوشبختانه 3 نفر دیگر از کسانی که دچار غرق شدگی شده بودند، نجات یافتند.

خالدی به متولد شدن یک نوزاد در آمبولانس شهر قم اشاره کرد و ادامه داد: ساعت 17:46 روز گذشته در پی تماس یک خانم 24 باردار با اورژانس آمبولانس به سرعت خود را به محل رساند.

وی افزود: حین انتقال این خانم به بیمارستان، درد زایمان آغاز شد و تکنسین‌ها زایمان را در داخل آمبولانس انجام می‌دهند که خوشبختانه این خانم به همراه نوزاد خود که دختر است، در سلامتی کامل به سر می‌برند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها