امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116828
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
هانی پنبه‌زن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: با توجه به اینکه 34 درصد از جمعیت شهرستان دلیجان زیرپوشش خدمات بیمه‌ای تامین اجتماعی ...

هانی پنبه‌زن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: با توجه به اینکه 34 درصد از جمعیت شهرستان دلیجان زیرپوشش خدمات بیمه‌ای تامین اجتماعی هستند، احداث این درمانگاه جزو نیازهای ضروری است.

وی بیان کرد: هم‌اکنون از مجموع 17 هزار بیمه شده تامین اجتماعی، بیش از 13 هزار نفر از آنها در یک‌‌هزار و 900 کارگاه، شرکت و کارخانجات فعالیت دارند که احداث این درمانگاه در بهره‌مندی شهروندان از خدمات و مزایای بیمه‌ای بسیار موثر خواهد بود.

رئیس تامین اجتماعی دلیجان گفت: بر اساس پیگیری‌های انجام شده، برای افزایش رضایتمندی بیمه‌شدگان همزمان با عید غدیر خم، احداث نخستین درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی با حضور مسئولان آغاز خواهد شد.

پنبه‌زن افزود: برای احداث این درمانگاه 2 هزار و 100 متر مربع زمین در نظر گرفته شده که باید در مدت 18 ماه به بهره‌برداری برسد.

رئیس تامین اجتماعی دلیجان، ادامه داد: از ابتدای امسال بیش از 840 میلیارد ریال به حدود 2 هزار نفر مستمری بگیر بیمه تامین اجتماعی این شهرستان پرداخت شده است.

انتهای پیام/87013/صا20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها