امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116836
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در هفتادمین نشست خبری خود با رسانه‌ها با اشاره به اعتراض «م - ر» ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در هفتادمین نشست خبری خود با رسانه‌ها با اشاره به اعتراض «م - ر» به حکم محکومیتش گفت: هم ایشان و هم وکیلش لایحه‌ای را ارائه کردند و پرونده در مرحله آماده شدن برای ارسال به مرجع برای تجدید نظر است.

وی درباره جلوگیری از تخریب فضای سبز بیان داشت: این مسئله چند شکل پیدا می‌کند شکل نخست اینکه اینگونه تخریب‌ها مجوز ندارند، شکل دوم اینگونه تخریب‌ها مجوز دارند ولی غیرقانونی است که در هر دو شکل با آنها برخورد می‌شود اما در شکل سوم مواردی است که مورد اختلاف است و باید به آن اختلاف رسیدگی شود و تا زمانی که آن اختلاف در قوه قضاییه یا بیرون از آن حل نشود تخریب نباید انجام بگیرد و اگر جرمی ثابت شود آن وقت مراجع قضایی ورود پیدا می‌کند.

اژه‌ای در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره عاقبت سه پرونده پایانی 3 هزار میلیاردی اظهار داشت: از سه پرونده پایانی مطلع نیستم اما در کل برای بخشی از متهمین این پرونده حکم صادر شده بعضی از متهمین در زندان هستند آنهایی که حکم رد مال و جزای نقدی برای‌شان صادر شده در حال اجرا است.

سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده سابق دادستان تهران گفت: برای پیگیری این پرونده اراده دستگاه قضا وجود دارد همچنین بخشی از حکم صادر شده است و در دیوان عالی کشور در مرحله تجدیدنظرخواهی است و بخشی از حکم هم هنوز صادر نشده است.

وی درباره گزارش سازمان بازرسی در مورد سقوط هواپیمای آنتونف 140 گفت: گزارش این تحقیقات هنوز نهایی نشده است و نمی‌توان گفت که با گزارش‌های دیگر چه تفاوتی دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها