امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116853
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رضا مددی، معاون امور شهری و محیط زیست  منطقه 5 با اشاره به جسد پیدا شده در کانال شقایق، ...

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رضا مددی، معاون امور شهری و محیط زیست  منطقه 5 با اشاره به جسد پیدا شده در کانال شقایق، گفت: کانال شقایق یکی از کانال‌های جمع‌آوری آبهای سطحی است که ازبزرگراه شهید همت آغاز و تا انتهای خیابان شقایق ادامه دارد .

وی با اشاره به اینکه متاسفانه بخشی از نقاط کانال‌های روباز به محل تجمع معضلات اجتماعی تبدیل شده بود، افزود: برهمین اساس بنا به درخواست ساکنین خیابان شقایق شمالی و شورایاران مبنی برسر پوشیده شدن کانال و جلوگیری از تجمع افراد معتاد و کارتن خواب که معضلات اجتماعی را به همراه دارد، این طرح اجرا شد.

معاون شهردار منطقه با بیان اینکه نرده گذاری اطراف کانال جهت ارتقای ایمنی وجلوگیری از تردد عابر پیاده صورت گرفته است گفت: به منظور ایجاد فضای مناسب جهت عبور شهروندان از شرق به غرب و بالعکس خیابان به تناسب خطوط عابر پیاده در مسیر کانال، پل‌های عابر پیاده بر روی کانال نصب شده است.

وی در توضیح جسد پیدا شده در کانال شقایق تصریح کرد: پیرو تماس با 137 بلافاصله نیروهای ناحیه 4 به محل اعزام و جسد مذکور از کانال بیرون آورده شد و با حضور نیروی انتظامی جسد جهت بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد و مراجع ذیصلاح درحال پیگیری هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها