امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116855
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در دومین مسابقه بین‌المللی بهترین معماری مینیمالیستی در ماه ژوئن زیباترین تصاویر

به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در دومین مسابقه بین‌المللی بهترین معماری مینیمالیستی در ماه ژوئن زیباترین تصاویر خانه‌های ساخته شده توسط معماران را انتخاب کردیم که در ادامه مشاهده می‌کنید؛ این خانه‌ها در مکان‌هایی بسیار زیبا و متفاوت ساخته شده‌اند.

این خانه کنار دریاچه و کوه‌ها توسط شرکت معماری «گلاک» که در نیویورک واقع شده برای تعطیلات طراحی و ساخته شده است؛ طراحی این خانه با الهام از آجرهای لگویی با رنگ‌های روشن ایجاد شده است؛ خانه دارای شیشه‌های بزرگی است که ساکنین خانه می‌توانند از داخل خانه طبیعت را مشاهده کنند.

 

این خانه با طرحی مینیمالیستی، به شکلی ساده و بادوام با ماژول‌های پیش ساخته، احداث شده است.این خانه 200 ساله توسط معماری به نام «بوخنر برودلر» در سوئیس در لینئسیو بازسازی شده است.

یک آژانس معماری در یونان، خانه‌ای به شکل سراب در جزیره تینوس در یونان ساخته است؛ این خانه در یک طبقه ساخته شده است و نمایی بسیار ساده دارد.

این خانه در استرالیا کنار دریا ساخته شده است؛ توسط یک پل شیشه‌ای می‌توان به داخل خانه وارد شد و بالکن آن رو به دریاست و از بالکن تمام جزیره قابل مشاهده است.این خانه به شکلی مدرن در سه سطح در استرالیا در آپله کروس ساخته شده است.

یک شرکت معماری اسپانیایی خانه‌ای با نمای سفید در تاراگونه و در مدیترانه ساخته است؛ این خانه دارای درختان لیمو است و روبه دریا ساخته شده است.

آژانس معماری در ریکیاویک – ایسلند، خانه‌ای یک دست سفید که تنها یک قسمت از دیوار خانه با سنگهای قرمز آتشفشانی به سبک مینیمالیستی ساخته است.

معماران سوئیسی خانه‌ای در سه طبقه رو به دریاچه ساخته‌اند؛ این خانه با بتن و سنگ مرمر به شکلی فضایی و طراحی مینیمالیستی ساخته شده است.

این خانه توسط «دانیل لیبسکیند» در غرب کانکتیکات ساخته شده است؛ این بنا با فولاد ضد زنگ و آینه برنز پوشیده شده است که نمای براق آن منعکس کننده طبیعت است.این خانه در کویر یوکا – کالیفرنیا - آمریکا ساخته شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها