امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۱:۴۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1169
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 321
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، دوره جدید نمایشگاه کتاب لندن امروز(15 آوریل ـ 26 فروردین) در منطقه «ارلز کورت» لندن آغاز به کار کرده است. بنابر این ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، دوره جدید نمایشگاه کتاب لندن امروز(15 آوریل ـ 26 فروردین) در منطقه «ارلز کورت» لندن آغاز به کار کرده است.

بنابر این گزارش، این نمایشگاه کتاب که به مدت سه روز تا چهارشنبه(17 آوریل ـ 28 فروردین) از سال 1971 به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه‌های کتاب جهانی پس از نمایشگاه فرانکفورت برگزار می‌شود.

این نمایشگاه کتاب با اینکه در کمترین روز ممکن برگزار می‌شود 25 هزار فعال در عرصه کتاب از 60 کشور جهان در آن حضور دارند که بیشتر آنها مسئولان کتابخانه‌ها و ناشران هستند که در نمایشگاه لندن بیشتر کتاب‌های جدید خود را تبلیغ کرده و با متخصصین در عرصه ترجمه قرارداد می‌بندند.

خرید و فروش حق تالیف و حق توزیع و ضبط‌های صوتی و تلویزیونی از جمله فعالیت‌های اصلی در این نمایشگاه است که در کنار آن تا 300 نشست برگزار می‌شود.

بنابر این گزارش برگزار کنندگان این نمایشگاه پیش‌بینی کرده‌اند که 25 هزار نفر از 133 کشور جهان به بازدید از این نمایشگاه اقدام کنند.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها