امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116900
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیستمین عصرانه ادبی فارس به نقد و بررسی مجموعه «برای مسافرانی که می‌روند» اثر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیستمین عصرانه ادبی فارس به نقد و بررسی مجموعه «برای مسافرانی که می‌روند» اثر «کاوه شصتی» مربوط می‌شود که در این مراسم افرادی نظیر «محمدتقی قشقایی»، «اسماعیل امینی»، «حسین قرایی»، «مصطفی محدثی خراسانی»، «رضا اسماعیلی» و جمعی از اهالی فرهنگ و ادب حضور خواهند داشت و به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

به گفته کاوه شصتی، مجموعه شعر «برای مسافرانی که می‌روند» دارای اشعار سپید با مضمون کاملاً اجتماعی است که از سوی انتشارات «فصل پنجم»، منتشر و روانه بازار نشر شده است.
 


 

بر اساس این گزارش، کاوه شصتی متولد 1352 و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته برنامه‌ریزی شهری و مدرس دانشگاه است. که مجموعه شعر «برای مسافرانی که می‌روند»، نخستین اثر این شاعر به شمار می‌رود.
بیستمین عصرانه ادبی فارس که به نقد و بررسی مجموعه «برای مسافرانی که می‌روند» اثر «کاوه شصتی» اختصاص دارد فردا 15 مهرماه از ساعت 16 در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برپا می‌شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها