امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116913
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
جواد محقق دبیر شانزدهمین جشنواره «کتاب سال دفاع مقدس» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به آثار رسیده به ...

جواد محقق دبیر شانزدهمین جشنواره «کتاب سال دفاع مقدس» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره اشاره کرد و گفت: فراخوان ارسال آثار به این جشنواره در ابتدا تا نیمه شهریور 93 اعلام شده بود که سپس تا پایان شهرویر ماه تمدید شد. آثاری که از سوی پدپدآورندگان، چه ناشر و چه مولف ارسال شده بود گردآوری شده است که باید علاوه بر این آثار سال‌های گذشته را نیز که موجود بود اضافه کرد.

وی افزود: در بخش اول داوری‌ها انجام شده و ریزش‌هایی اتفاق افتاده است. در بعضی از رشته‌ها مانند منابع و گردآوری‌ها به خاطر اینکه احتمال ورود برخی آثار از شاخه‌های دیگر وجود دارد هنوز جلسات داوری اولیه برگزار نشده، ولی در بیش از 90 درصد بخش‌ها بررسی اولیه انجام شده و تا فرصت باقی مانده، سایر آثار را نیز بررسی خواهیم کرد.

محقق به زمان برگزاری این جشنواره اشاره کرد و گفت: هنوز زمان برگزاری اختتامیه مشخص نیست و متعاقبا ارسال خواهد شد.

وی گفت: با توجه به اینکه آثار برای سال‌های 90، 91 و 92 بوده از نظر کمیت با حجم بیشتری نسبت به دوره های قبل روبرو هستیم و از نظر کیفیت نیز داوران باید نتیجه نهایی را اعلام کنند.

به گزارش فارس، این جشنواره از سوی سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس وابسته به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و با مشارکت کتابخانه تخصصی جنگ حوزه هنری برگزار خواهد شد و فراخوان این جشنواره مدتی پیش توسط این خبرگزاری منتشر شده بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها