امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116924
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار موسیقی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در روز نخست این همایش (یکشنبه 20 مهر) که در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود، تقی سعیدی ...

به گزارش خبرنگار موسیقی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در روز نخست این همایش (یکشنبه 20 مهر) که در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود، تقی سعیدی (ساز و آواز) ‌ و محمد رفیعیان (تنبک) روی صحنه خواهند رفت. مهدی ستایشگر هم سخنران روز اول این جشنواره خواهد بود. در بخش دوم روز اول هم وحید تاج به همراه عیسی غفاری (سه‌تار)، امیر عباس ستایشگر (سه‌تار)‌و پویان گرامی (تنبک) به روی صحنه می‌رود.

در روز دوم همایش «حافظ و موسیقی»  مظفر شفیعی آواز مِی‌خواند و ابوسعد مرضایی (سه تار)‌ و فرید یداللهی (تنبک) به نوازندگی خواهند پرداخت. سخنران روز دوم جشنواره درّه دادجو خواهد بود و مجتبی عسکری (خواننده)، محمدرضا ابراهیمی (تار)، احسان ذبیحی فر (کمانچه) و سینا خشک بیجار (کوبه‌ای) هم در بخش دوم به روی صحنه می‌روند.

در روز سوم و  پایانی همایش «حافظ و موسیقی» اجرای بخش اول با آواز علی جهاندار  آغاز می‌شود و  محمد آدینه محمدی (تار) هم او را در اجرا همراهی می‌کند، سخنران روز آخر هرمز رحیمیان است و در بخش دوم آخرین شب این همایش، حسین علیشاپور (آواز) و کاوه شفیعی (سنتور) به هنرنمایی خواهند پرداخت.
 
انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار