امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116926
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
یحیی قائدی مدیر گروه فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه خوارزمی و دبیر همایش فلسفه تعلیم و تربیت در عمل ضمن بیان این مطلب به خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه ...

یحیی قائدی مدیر گروه فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه خوارزمی و دبیر همایش فلسفه تعلیم و تربیت در عمل ضمن بیان این مطلب به خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: این کارگاه‌ها از 9 صبح فردا (سه‌شنبه 15 مهر) تا 18 عصر با حضور اساتید مختلف فلسفه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بیش از 100 شرکت کننده در این کلاس‌ها حضور خواهند داشت، اظهار داشت: «تفکر انتقادی» ایزابلا ملون، «ارزشیابی در فلسفه برای کودکان» ایزابلا ملون، «اعمال ذهنی و مهارت‌های تفکر» جینوان پارک، «مهارت‌های عمومی مربی‌گری فلسفه برای کودکان» یحیی قائدی عنوان برخی از کارگاه‌ها است.

قائدی ادامه داد: کارگاه های «تحلیل هوش هیجانی از طریق کاوشگری فلسفی» مریم دیبا، «ماتریس زندگی در طبیعت و یادگیری فلسفه ورزشی» سیمین بازرگان و «تفکر سیستمی» دکتر اسماعیل زاده نیز در دانشکده روانشناسی و علوم تربیت دانشگاه خوارزمی برپا خواهد شد.

وی اظهار داشت: همایش فلسفه تعلیم و تربیت در عمل، چهارشنبه و پنجشنبه (17 و 16 مهر) با سخنرانی ویژه عبدالحسین نقیب‌زاده، پژوهشگر حوزه فلسفه برپا خواهد شد.

قائدی در پایان گفت: بیش از 400 مقاله از سوی اساتید فلسفه به همایش رسیده  است بخشی از این مقالات نیز از سوی فیلسوفان خارجی ارائه شده است.
انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها