امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116932
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن پیام دکتر محمدباقر قالیباف به جشنواره تئاتر شهر آمده است: قرین شدن «سومین جشنواره تئاتر شهر» با

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن پیام دکتر محمدباقر قالیباف به جشنواره تئاتر شهر آمده است:
قرین شدن «سومین جشنواره تئاتر شهر» با اعیاد خجسته قربان و غدیر را به فال نیک می‌گیریم و مسروریم که گروهی از جوانان هنرمند در رویدادی پراهمیت با همدلی و خلاقیت در مسیر تعالی انسان و فرهنگ می‌کوشند. باید رهاورد این تلاش را که موجب پیشرفت معنویت و اخلاق در شهر است، به فال نیک گرفت. در سایه خلاقیت جوانان پرافتخار سرزمین ماست که جهان هنرمندان متعهد این مرز و بوم را می‌شناسد؛ هنرمندانی که دشواری‌ها و موانع آنان را از حرکت به سوی آگاهی، فرهنگ و هنر بازنخواهد داشت.
جوانان سربلند! شما وارث هنرمندان عرصه شهادتید. ما هنر و شور و شعور شما را ارج می‌نهیم، قدر زحمات و استعداد شما را می‌دانیم و همه توان خویش را به کار می‌گیریم تا هنرتان را بهتر و بیشتر در جلوه‌های مختلف عرضه کنید. به امید نشاط و شورآفرینی و تحقق اهداف معنوی جوانان شایسته ایران‌زمین.
سومین جشنواره تئاتر شهر با شعار «تهران؛ شهر مهربانی» به دبیری شهرام کرمی از 11 تا 18 مهرماه در فرهنگسراها و سالن‌های نمایشی شهر تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها