امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116945
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۲
تعداد بازدید: 41
شهر وبلاگ‌ها ساکنانی خوش‌نشین دارد، فقط کافیست تا چند روزی را میهمان اهالی میهمان‌نواز این شهر شوی؛ هر خانه با چراغی روشن، خود را برای پذیرایی از ...

شهر وبلاگ‌ها ساکنانی خوش‌نشین دارد، فقط کافیست تا چند روزی را میهمان اهالی میهمان‌نواز این شهر شوی؛ هر خانه با چراغی روشن، خود را برای پذیرایی از میهمانان آماده کرده است.

اگرچه زبان مردم این شهر با هم تفاوت دارد اما صدایشان یکی است؛ این شهر هر روز شلوغ‌تر می‌شود؛ افرادی خانه‌ها‌یشان را رها می‌کنند اما تعداد بیشتری به قصد بنا کردن منزل جدید راهی این شهر می‌شوند.

مردم، مهربانی‌ها و تجربه‌هایشان را بدون اندکی توقع با همشهری‌های خود به اشتراک‌ می‌گذارند؛ اینجا در بیان بایدها، رودربایستی معنا ندارد و در هیچ خانه‌ای به روی میهمان بسته نیست.

سرویس فضای مجازی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در نظر دارد تا هر سه‌شنبه منتخب مهم‌ترین و بهترین مطالب وبلاگ‌نویسان کشور را در قالب گزارش «سه‌شنبه‌های وبلاگی» در معرض دید مخاطبان این خبرگزاری قرار دهد.

از این پس قرار ما سه‌شنبه‌های هر هفته با سه‌شنبه‌های وبلاگی برای قدم زدنی کوتاه با وبلاگ‌نشینان...

 

ایست! اینجا بسیجی‌ها ایستاده‌اند+تصاویر

a data-cke-saved-href= 

وبلاگ آفتاب راه سری زده است به بسیجی‌های دهه 90 با همان لباس‌های خاکی: دشمنان کشور ما سعی می‌کنند با تبلیغات سوء این طور القا کنند که بین آرمان‌های جوانان امروز و جوانان دهه 60 ایران اسلامی جدایی افتاده است؛ اما باید به آنها گفت ایست! لطفاً تند نروید اینجا بسیجی‌ها همچنان ایستاده‌اند.

ادامه مطلب

زمین‌خواران نوظهور

a data-cke-saved-href=

وبلاگ چشم انداز اردبیل گزارشی از یک زمین‌خواری آورده است: بر اساس گزارش اخیر یک مرجع رسمی، سهم استان اردبیل به نسبت تعداد تعاونی‌های مسکن مشکل‌دار کشور حدود 11 درصد بوده و این استان از این حیث با قریب 35 تعاونی در رتبه سوم کشور قرار دارد!

ادامه مطلب

 

قربانی مقبول

عید قربان است و یاد ابراهیم‌ها و اسماعیل‌ها محمدحسن ابوحمزه خاطره‌ای از یک قربانی آورد: گوسفند نذر قدیمی پیرمرد بود که آمده بود کنار پسرش آن را ادا کند؛ گوسفند رام و دست آموز همه جا همراهش بود، آزادانه می‌چرخید با حرکاتش شادی روز عید بچه‌ها را دوچندان کرده بود.

ادامه مطلب

 

نقش والدین در متنفر کردن بچه‌ها از مدرسه!

a data-cke-saved-href= 

گوشزدی به والدینی که می‌خواهند فرزندانشان با علاقه درس بخوانند و به مدرسه بروند؛ توصیه‌ای از یک معلم را در وبلاگ کلاس اول الف بخوانید: کافی‌ است کمی با حوصله‌تر بوده تا در پایان سال تحصیلی شاهد جیغ شادی بچه‌ها برای رهایی از چنگال درس‌ها نباشیم.

ادامه مطلب

 

حماسه «حاج کاظم»

a data-cke-saved-href=

یک برداشت خیلی خیلی آزاد از فیلم سینمایی آژانس شیشه‌ای ساخته ماندگار ابراهیم حاتمی کیا کارگری در روزنامه را بر آن داشت تا از حماسه حاج کاظم بنویسد: حاج کاظم و یارانش، در واقع تجلی روح آزاده، عدالتخواه و با اخلاص بچه‌های جنگ هستند که با شرایط جدید اجتماعی به وجود آمده توسط مدیریت دوران پس از جنگ دچار چالش می‌شوند.

ادامه مطلب

 

پوستر/زادگاه تروریسم

a data-cke-saved-href=  

حمایت کنندگان اصلی تروریسم ژست مبارزه با تروریسم را گرفته‌اند، غافل از اینکه افکار عمومی جهان حقایق را دریافته‌اند؛ وبلاگ قفس ویران پوستری از زادگاه تروریسم طراحی کرده است.

ادامه مطلب

 

 

دنبال یک گلوله سرگردان بودم

خاطره مسعود ده‌نمکی از روزهای دفاع مقدس را می‌خوانیم: زمزمه شروع آتش‌بس در تاریخ 26 مرداد به گوش می‌رسید؛ حالا باید برگردم تهران چه بکنم؟ کارمند شوم و صبح به صبح کارت بزنم و پیر شوم و در رختخواب بمیرم؟! صدای اذان در پادگان خالی دوکوهه پیچید.

ادامه مطلب

 

از لحظه عمود تا افتادن عمو

a data-cke-saved-href=

و در پایان جدیدترین سروده احسان ترابی که در وبلاگ رمز عبور آمده است:

سه سالت که باشد

همه چیز برایت بزرگتر است

مثل خانه

بلند، بلندتر است

مثل ارتفاع عمر لحظه‌ها

اصلاً بیشتر می‌بینی

و میان این همه بزرگتر و بلندتر

جزئیات بیشتر به چشمت می‌آید

ادامه مطلب

 

 

وبلاگ خود را به ما معرفی کنید

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها