امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116954
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۲
تعداد بازدید: 24
آروین معظمی گودرزی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد کسب مدال نقره در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: بازی‌های ...

آروین معظمی گودرزی در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد کسب مدال نقره در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: بازی‌های آسیایی به دلیل اینکه هر 4 سال یکبار در برگزار می‌شود، تمام حریفان با قدرت آمده بودند. رکابزنان، قزاقستان، کره‌جنوبی و ژاپن که تجربه حضور در رقابت‌های «تور دو فرانس» را هم دارند، با قدرت آمده بودند.

وی ادامه داد:‌ مسیر 182 کیلومتری را برای رسیدن به مدال نقره رکاب زدم. خوشبختانه روز مسابقه بسیار سرحال بودم و در بهترین شرایط آمادگی‌ام قرار داشتم و توانستم تا آخر با قدرت رکاب بزنم.

ملی پوش دوچرخه سواری جاده که در بازی‌های آسیایی نقره گفت در پاسخ به این سوال پیش از آغاز مسابقه می‌دانستی مدال کسب می‌کنی یا خیر، گفت: در زمان‌هایی که با مربی‌ام در اردوهای زنجان، همدان و تهران بودیم، پیشرفت خوبی داشتم. البته در بخش جاده به دلیل طولانی بودن مسافت پیش بینی مدال بسیار سخت است و 4 ساعت و نیم باید رکاب بزنید. ضربان قلبم به 160 رسیده و از لحاظ روحی و جسمی هم شرایط سختی داشتم.

معظمی گودرزی در پاسخ به این سوال که چه زمانی می‌توانیم در المپیک مدال بگیریم، گفت: متاسفانه دوچرخه سواری و حتی ورزش ما نسبت به به اروپا عقب است و در تمام رشته های استقامتی از ما جلوتر هستند. مسابقاتی که در این قاره برگزار می‌شود بسیار بهتر از ما است و رقابت‌های زیادی که برگزار می‌کنند، باعث پیشرفت‌شان می‌شود. مدال گرفتن در المپیک سخت است، اما دور از دسترس نیست.

وی با اشاره به اینکه برای حضور در مسابقات مهمی مانند تور دو فرانس تاکید کرد باید حرفه‌ای تر شویم. در تورهای آسیایی جاده‌ها پهن تر هستند و حدود 100 نفر شرکت می‌کنند، اما تروهای اروپایی فشار زیادی به دوچرخه سواران وارد می‌کند و ورزشکار را آماده تر می‌کند.

ملی پوش جاده دوچرخه سواری در پایان با گلایه از مسئولان لرستان عنوان کرد: متاسفانه مسئولان استان‌مان نسبت به ما کم لطفی کرده‌اند و رسیدگی صورت نمی‌گیرد.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها