امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۱۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116987
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 123
فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی دو روز آینده پیش‌بینی می‌شود که در استان‌های واقع در ...

فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی دو روز آینده پیش‌بینی می‌شود که در استان‌های واقع در نوار شمالی کشور و دامنه‌های البرز بارندگی رخ دهد.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه افزود: این در حالی است که انتظار می‌رود طی روز پنجشنبه هفته جاری در برخی مناطق واقع در شمال غرب و سوال غربی دریای خزر رگبار و رعد و برق پراکنده را شاهد باشیم.

وی یادآور شد: در سه روز آینده پیش‌بینی می‌شود در جنوب و جنوب شرق کشور به خصوص در اوایل شب شاهد وزش باد همراه با رگبار و رعد و برق باشیم.

به گفته این کارشناس سازمان هواشناسی، دریای خزر و خلیج فارس امروز و فردا مواج خواهد بود.

گودرزی همچنین از وزش باد شدید در برخی مناطق کشور خبر داد و گفت: پیش‌بینی می شود در ساعت‌های بعدازظهر امروز شاهد افزایش سرعت وزش باد و بروز پدیده گرد و خاک در تهران، البرز، قم، قزوین، سمنان، شمال اصفهان، شمال مرزی و یزد باشیم.

وی با اعلام اینکه آسمان تهران امروز صاف خواهد بود، بیان داشت: این در حالی است که در بعدازظهر امروز با افزایش سرعت وزش باد در شهرهای جنوبی پایتخت از جمله ورامین و شهریار شاهد بروز پدیده گرد و غبار در این نواحی خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام اینکه در اواخر وقت امروز در ارتفاعات تهران و بخش‌های شمالی این کلانشهر بارش پراکنده رخ خواهد داد، خاطرنشان کرد: بیشینه امروز و کمینه دمای هوای فردا صبح پایتخت 27 و 14 درجه سانتی‌گراد است و انتظار می‌رود فردا دمای هوای تهران حدود 5 درجه سانتی‌گراد کاهش یابد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار