امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116994
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 35
یکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی امروز سه‌شنبه در جریان طرح سؤال از وزیر اطلاعات، ‌مطالبی را به عنوان مصاحبه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ...

یکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی امروز سه‌شنبه در جریان طرح سؤال از وزیر اطلاعات، ‌مطالبی را به عنوان مصاحبه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با حجت‌الاسلام مجید انصاری مطرح کردند که از نظر این خبرگزاری فاقد اعتبار بوده و قابل استناد نیست.

حجت‌الاسلام انصاری معاون محترم پارلمانی رئیس‌جمهور چندی پیش ضمن بازدید از تحریریه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با خبرنگاران سیاسی این خبرگزاری گفت‌وگویی تفصیلی داشت که متن این گفت‌وگو در حال پیاده شدن و ویرایش است و هنوز نهایی و منتشر نشده است.

بخش عمده گفت‌وگوی مذکور به مباحث عمومی، شرح فعالیت‌های دولت و روابط فیمابین قوه مجریه و مقننه اختصاص داشته و مواردی که آقای کریمی قدوسی به عنوان اظهارات آقای انصاری در مصاحبه با فارس مطرح کرده- فارغ از مواضع خبرگزاری در خصوص این مباحث- اصولاً در جریان این گفتگو مطرح نگردیده و علی‌القاعده پاسخی از جانب وی دریافت نشده است.متن کامل این مصاحبه به زودی بر روی خروجی خبرگزاری قرار خواهد گرفت.

پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن تاکید بر مواضع اصولی خود در قبال جریان فتنه، انتظار دارد مسئولان محترم در نقل قول‌های خود از رسانه‌ها به عنصر اعتبار و روایی اخبار دقت نموده و از استناد به اقوال شخصی و غیرمعتبر پرهیز کنند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها