امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۹:۴۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1170
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 529
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، بر اساس رأی هیأت داوران از میان شش نویسنده راه یافته به مرحله رقابتی داستان فصل زمستان، علی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، بر اساس رأی هیأت داوران از میان شش نویسنده راه یافته به مرحله رقابتی داستان فصل زمستان، علی پاینده جهرمی از شیراز با داستان‌های «منشاء صدا» و «فرفرک» و ندا سادات هاشمی از قم با داستان «زیر درخت چنار»، نویسندگان شایسته تقدیر معرفی شدند.

مهدی ابراهیمی لامع، سارا سادات باختر، علی پاینده جهرمی، عباس عابد ساوجی، فرحان نوری و نداسادات هاشمی، نویسندگان راه یافته به مرحله رقابتی داستان فصل زمستان هستند.

در ماه اسفند، آثار سیدمحسن خاتمی از تهران، اعظم سعادتمند از قم و مرضیه فرمانی از رشت، از میان دیگر راه‌یافتگان به مرحله نهایی شعر(آرش پورعلیزاده، علی سلیمانی، حسن خسروی‌وقار و سیدمهدی نژاد‌هاشمی) شایسته تقدیر معرفی شدند.

شاعران و نویسندگان جوان برای شرکت در جایزه ادبی «طهران» می‌توانند آثار خود را حداکثر تا روز بیست و هشتم هر ماه با ذکر نام و مشخصات کامل به دبیرخانه این جایزه به نشانی تهران،‌ خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)،‌ خیابان دوازدهم، شماره سه یا به پست الکترونیک info@artehran.ir  بفرستند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها