امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11701
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از هیرمند، سردار نعمان غلامی پیش از ظهر امروز در همایش مجمع عالی بسیج شهرستان هیرمند اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از هیرمند، سردار نعمان غلامی پیش از ظهر امروز در همایش مجمع عالی بسیج شهرستان هیرمند اظهار داشت: مردم ما همیشه در تبعیت از ولایت و ایفای مسئولیت‌های شرعی و دینی خود در قبال مطالبات رهبری به بهترین وجه ممکن عمل کرده‌اند و کارنامه درخشانی دارند.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ما به فضل الهی تا امروز توانسته است از گردنه‌های بسیار دشواری که در پیش رو داشته به مدد پیوند ناگسستنی ملت و رهبری عبور کند.

مسئول بازرسی سازمان بسیج مستضعفین به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری امسال به سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» اشاره و بیان کرد: حماسه‌ای که حضرت آقا فرمودند لازم است در یک حرکت جهادوار و پرشور و در یک وضعیت نابرابر که دشمن از ظرفیت مادی فراوانی برخوردار است، تحقق یابد درست همانند دفاع مقدس است که کشور ما در آن جنگ نابرابر یکه و تنها بود و توانست حماسه‌ای جاودان خلق کند.

غلامی اضافه کرد: ما در جنگ تحمیلی در وضعیت متعادلی نبودیم و در تحریم کامل بسر می‌بردیم و هیچ کشوری به ما تجهیزات نمی‌فروخت.

وی خاطرنشان کرد: این حماسه‌ای که مقام معظم رهبری امروز از ما خواسته است، نشان دهنده این است که ما در زمان کنونی درگیر جنگ بسیار سنگین و نابرابری با دشمنان هستیم.

این مسئول با تاکید بر اینکه در این نظام، حاکمیت و ملتش با هم پیوند خورده‌اند و یکی هستند بیان داشت: این از ویژگی‌هایی است که هیچ نظامی بجز نظام جمهوری اسلامی ایران ندارد.

غلامی ادامه داد: امروز دشمن آمده است تا بتواند نظام اسلامی که همه دنیا به آن چشم دوخته و از آن درس می‌گیرند از پای درآورد.

وی اذعان داشت: امروز ما با دشمن در جنگ تمام عیار فرهنگی، اجتماعی و معنوی قرار داریم، امروز همین حماسه حضور مردم در انتخابات که به مدد خداوند خلق خواهد شد تأثیر آن در عقب راندن تهدید از کشور و منطقه بسیار مؤثر خواهد بود.

حضور در انتخابات موجب نومیدی دشمنان خواهد شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه هیرمند نیز در ادامه این همایش گفت: با توجه به نامگذاری امسال به «حماسه سیاسی» از سوی رهبر معظم انقلاب، باید توجه داشت که دشمن سال‌ها تلاش دارد تا بین دین و سیاست جدایی بیندازد و در این راه از همه روش‌ها و حیله‌ها استفاده کرده است ولی به لطف خداوند و بصیرت عمومی در این راه همواره ناکام مانده است.

عیسی نکویی با بیان اینکه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی یک هدیه الهی است افزود: در این برهه حساس که دشمنان از هر راهی برای کمرنگ جلوه دادن انتخابات استفاده می‌کنند و هدفشان این است تا مردم در این عرصه حضور حداقلی داشته باشند، متولیان امر باید با آمادگی لازم بستر را برای حضور حداکثری، پرشور و با نشاط مردم در حماسه بزرگ سیاسی فراهم کنند.

وی خاطرنشان کرد: در جنگ تحمیلی ما در مقابل یک جبهه نظامی بودیم و رزمندگان ما با جان و مال خود مقاومت کردند و امروز عرصه دیگری از حماسه‌سازی در مقابل ما قرار دارد که باید ما نیز به این وظیفه خود عمل کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه هیرمند با اشاره به نقش راهبردی ایران در منطقه و جهان متذکر شد: چشم جهانیان به انتخابات ایران اسلامی است و ما در این شرایط وظیفه داریم، انتخابات پیش رو را پرشور و با خلق حماسه برگزار کنیم.

انتهای پیام/75002/ج40/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها