امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117012
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز سه‌شنبه در صحن علنی به فوریت طرح آزادسازی معامله سهام

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز سه‌شنبه در صحن علنی به فوریت طرح آزادسازی معامله سهام عدالت در بورس رأی ندادند.

براساس این گزارش این طرح که به امضای 51 نفر از نمایندگان مجلس رسیده بود توسط عبدالرضا مصری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس که طراح این طرح نیز بود با پیشنهاد دو فوریتی بودن در صحن علنی قرائت شد که از مجموعه 212 رأی نمایندگان 80 نفر به دو فوریتی آن رأی موافق، 87 نفر رأی مخالف و 9 نفر رأی ممتنع دادند. بنابراین دو فوریتی بودن آن از سوی نمایندگان مجلس رد شد.

در ادامه بنا بر پیشنهاد یک فوریتی بودن آن به رأی گذاشته شد که از مجموع 213 رأی با 98 رأی موافق، 61 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع یک فوریتی بودن آن نیز رأی نیاورد.

سپس علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد با توجه به رأی منفی نمایندگان دو فوریت بررسی طرح و یک فوری طرح، طرح آزادسازی معامله سهام عدالت در بورس به صورت عادی در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار