امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117016
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابراهیم آقا محمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابراهیم آقا محمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: واگویی‌های وزیر امور خارجه در شورای روابط خارجی آمریکا غیرقابل قبول است، آقای ظریف شما که گفتید انگلیسی صحبت می‌کنید که صحبت‌ها بد ترجمه نشود، پس چرا باز می‌گویید که این صحبت‌ها بد ترجمه شده است.

وی افزود: آقای ظریف شما وزیر امور خارجه نظام هستید نه وزیر خارجه یک حزب یا جناح، به شما مأموریت داده شده تا در مذاکرات منافع ملت را تعقیب کنید، اما این صحبت‌ها که اگر مذاکرات با 1+5 شکست بخورد جناح شما در انتخابات شکست می‌خورد حق می‌دهد که در عملکرد به اهداف واقعی شما در مذاکرات دقت و تأمل بیشتری به عمل آیند، آیا اینگونه حرف‌ها طمع سفارتخانه‌های خارجی را در تعیین سرنوشت ملت ایران همچون گذشته‌ها بر نمی‌انگیزاند؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: اقدام دیگر وزیر خارجه دعوت از هنرمندان برای  طراحی طرحی با عنوان هر توافقی بهتر از عدم توافق است، آقای ظریف اینکه هر توافقی بهتر از عدم توافق است با کدام منطق سازگار است، آیا این تئوری شما با شرع و عقل موافق است، آیا ملت به شما اجازه داده که بدون لحاظ کردن حقوق ملت هر توافقی را امضا کنید، اینگونه حرف‌های بی‌مبنا را با چه هدفی در جامعه پخش می‌کنید.

آقامحمدی تصریح کرد: اگر افکار عمومی را همراه خود می‌دانید چه نیازی به درد و دل با بیگانه و چه کمک خواستن از تعداد معدودی از اهل هنر است که در سیاست به داد شما برسند.

وی ادامه داد: امروز روی‌آوری به ثروت‌اندوزی و رفاه‌طلبی و دست‌درازی به بیت‌المال از دردهای اصلی کشور است، فساد را سیاسی نکنید، فساد بد و فساد خوب نداریم، فساد از هر گروه و جریانی که باشد بد است.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها