امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117024
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 37
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب موتلفه اسلامی طی نامه‌ای به حزب نوین آذربایجان خواستار توقف شکنجه محسن صمد اف رهبر حزب ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب موتلفه اسلامی طی نامه‌ای به حزب نوین آذربایجان خواستار توقف شکنجه محسن صمد اف رهبر حزب اسلام آذربایجان شد.
متن این نامه به شرح ذیل می باشد:
حزب محترم نوین آذربایجان
سلام علیکم
اشتراک حضور شما و ما در اتحادیه احزاب سیاسی آسیا(icapp) ، موجب گردید که در راستای اهداف اتحادیه و با لحاظ سیاسیت عدم مداخله در مسائل داخلی کشورها از ان حزب محترم درخواست نمائیم که نسبت به ممانعت از فشار بر رهبر حزب اسلام جمهوری آذربایجان – جناب آقای دکتر محسن صمد اف که عمری را در راه استقلال و آزادی آذربایجان تلاش و مبارزه نموده و حسن نیت وی در دفاع از اجرای احکام اسلامی منطبق بر خواست عموم مردم مسلمان آن کشور است، اقدام و جلو شکنجه این انسان خدوم و دوست دار آذربایجان گرفته شود.

بی شک انسجام احزاب اسلامی و حزب حاکم آذربایجان در برابر دشمنان استقلال و امنیت آن کشور ضرورتی اجتناب ناپذیر است که نیازمند سعه صدر و مدارا و همزیستی مسالمت آمیز احزاب اسلامی و لائیک در آن کشور می باشد.
حزب موتلفه اسلامی ایران
عضو اتحادیه احزاب سیاسی آسیا
مرکز امور بین الملل
حمید رضا ترقی
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها