امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117032
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 496
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین شماره مجله روایت منتشر شد. برپایه این خبر در این شماره روایت، برای اولین بار در

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین شماره مجله روایت منتشر شد.

برپایه این خبر در این شماره روایت، برای اولین بار در مطبوعات ایران خاطرات یک لباس شخصی از حوادث سال 88 را که در نوع خود کم نظیر و بکر است، را می خوانیم.

همچنین در بخش آدمها 10 روایت از حسن روحانی تحت عنوان ناروایت حسن روحانی دیده می شود. روایتهای اصلاح طلبان،طرفداران،منتقدان،حقوق دانان،چوانان،مهاجران ایرانی و...

پرونده ویژه  این شماره به تهران پرداخته شده است وتبیین اینکه روایت فاجعه از تهران چگونه شکل گرفت.

در شماره قبل که سیدجواد طباطبایی و حسین کچوییان در مورد «ناسیونالیسم و ملیت  ایرانی» مناظره جدی و جنجالی داشتند در این شماره اینبار محمود سریع القلم و و سعید رضا عاملی در مورد آینده ایران و مسائله جهانی شدن  مناظره خواندنی و پر چالشی را شکل داده‌اند.
 
همچنین در کارگاه روایت حسین پاینده استاد نظریه و نقد ادبی دانشگاه علامه طباطبایی به تبیین «مفهوم کانونی سازی در روایت» پرداخته است. و دکتر منصور انصاری «چرخش روایی در مطالعات اجتماعی» را بررسی کرده است و دکتر عقیل دغاقله، دو تجربه متفاوت ساکنان تهران را در مورد مواجه با نام گذاری خیابان‌ها، قبل و بعد از انقلاب را در مطلبی با عنوان «قدرت نام‌ها و ساخت اجتماعی شهر تهران» به مخاطبان عرضه کرده است.

ابراهیم فیاض و محسن غرویان نیز در بخش سوم شخص روایتی دیگر از سبک زندگی اسلامی را ارائه کرده‌اند.

شماره دو روایت متفاوت از شماره پیش با مجموعه‌ای متنوع و با آثاری از محمد جواد رضا کاشی، ابراهیم فیاض، حسین پاینده، جلال ستاری،رضا کلاهی،منصور انصاری،منصور ضابطیان، محسن حسام مظاهری، شروین مقیمی،اکبر هاشمی،محسن غرویان،ایمان پاکنهاد،مهدی میربد،محمد رضا فرزاد،ارش محبی، میترا فردوسی،انالی اکبری،شبنم رحمتی، رضا جمالی،مصطفی کریمی، عقیل دغاقله و.... به قیمت 9 هزار تومان در 264 صفحه در کیوسک‌های مطبوعاتی و کتاب‌فروشی‌ها عرضه شده است.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها