امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117036
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 27
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران ضمن اشاره به حضور رئیس جمهور در این دانشگاه به مناسبت ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران ضمن اشاره به حضور رئیس جمهور در این دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید با انتشار بیانیه‌ای با اعلام تاسف نسبت به برگزاری مراسم‌ یک طرفه توسط مسئولین اعلام کرد: همچنان در راستای اعتلای علمی و فرهنگی حرکت خواهیم کرد و در این راه هرگز اجازه نخواهیم داد، خستگی و رخوت در جریان دانشجویی راه پیدا کند و از مسئولین انتظار داریم نسبت به اجرای منویات مقام معظم رهبری اقدام عملی نشان دهند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«حضور ریاست جمهوری اسلامی ایران حجت الاسلام روحانی در دانشگاه تهران و ادای احترام وی به مقام شامخ و والای دانشجو و دانشگاهیان ایران، یقیناً موید نقش موثر، محوری و جایگاه رفیع و والای دانشگاه در نظام جمهوری اسلامی است.

انتظار بود دیدار امروز رئیس جمهور، ضمن اینکه فرصت مناسبی جهت طرح دیدگاه‌ها و هم سخنی و گفت‌وگوی خود با دانشجویان را فراهم می‌آورد، حاوی دغدغه‌ها و سخنان نمایندگان تشکل‌های دانشجویی نیز باشد.

جلسه امروز، سندی محکم و موثق بر مظلومیت جریان دانشجویی است. آنان که در سخن از نقش دانشجو و دانشگاه می‌گویند ولی در عمل بی‌اعتنایی را به دانشگاهیان هدیه می‌دهند.

از مسئولین انتظار داریم نسبت به اجرای منویات مقام معظم رهبری اقدام عملی نشان دهند. حقیقتاً در کدام یک از کشورهای جهان، نمایندگان دانشجویان هرساله فرصت این را می‌یابند که در جلسه‌ای تحلیل‌ها و انتقادات خود را در مقابل بالاترین مقام کشور آزادانه بیان کنند و وی نیز صبورانه به تندترین انتقادات گوش فرا دهند. این اقدام باید ملاک و سرمشقی برای همه مسئولین باشد.

ما دانشجویان عضو جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران ضمن اعلام تاسف نسبت به برگزاری مراسم‌ یک طرفه توسط مسئولین اعلام می‌‌کنیم همچنان در راستای اعتلای علمی و فرهنگی حرکت خواهیم کرد و در این راه هرگز اجازه نخواهیم داد، خستگی و رخوت در جریان دانشجویی راه پیدا کند.»

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها