امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117037
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 46
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با ...

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز روحانیت مجلس گفت: در این جلسه که با حضور تعداد دیگری از نمایندگان نیز برگزار شد، موضوع مذاکرات هسته‌ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت و یکی از کارشناسان تحلیل خود را در این باره به اعضا ارائه کرد.

وی افزود: در پایان این جلسه تعدادی از نمایندگان معتقد بودند که باید جلسه دیگری برای بررسی بیشتر این موضوع برگزار شود و از کسانی که از سوی دولت در مذاکرات حضور دارند نیز دعوت به عمل آید تا سؤالاتی که مطرح شده توسط مسئولین دولتی پاسخ داده شود و در نهایت فراکسیون نظر خود را اعلام کند.

دبیر فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: البته این جمع‌بندی فراکسیون نیست و صحبت‌های برخی از حاضرین در جلسه بود و به دلیل محدودیت وقت فرصت برای جمع‌بندی نبود و فراکسیون در آینده جمع‌بندی خود در این باره را انجام و اعلام خواهد کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار