امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11705
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 75
سیدکمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از حضور علی‌اکبر ولایتی در جلسه ...

سیدکمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از حضور علی‌اکبر ولایتی در جلسه صبح امروز شورای مرکزی جبهه پیروان خبر داد و اظهار داشت: وی در این جلسه برنامه‌های خود را تشریح و به برخی سوالات دبیران جبهه نیز پاسخ داد.

سجادی افزود: روز یکشنبه 12 خرداد نیز در یک نشست خبری به تشریح دلایل حمایت خود از ولایتی خواهیم پرداخت.

به گزارش فارس، جبهه پیروان در بیانیه‌ای که برای اعلام رسمی حمایت خود از علی اکبر ولایتی صادر کرد، آورده است: جبهه پیروان در سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی ظهور خود در تحقق حماسه سیاسی را حضور فعال و گسترده در تمام مراحل انتخابات می‌داند، این جبهه حرکت خود را بر اساس برنامه راهبردی از سال قبل شروع کرده و پس از طی فرازونشیب‌های زیاد که بخش موفقیت‌آمیز آن حرکت در مسیر جلوگیری از تکثر داوطلبان ریاست‌جمهوری بود، پیش رفت.

این بیانیه می‌افزاید: این جبهه پس از ثبت‌نام داوطلبان و اعلام اسامی واجدین شرایط این جبهه طی چندین جلسه به بررسی شرایط انتخابات و چهره‌های حاضر پرداخت که در نهایت با در نظر گرفتن جمیع جهات و احترام به دیگر داوطلبان جناب آقای علی‌اکبر ولایتی را به نامزد مورد حمایت خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری انتخاب کرد.

در این بیانیه تاکید شده است: جبهه پیروان خط امام و رهبری از تمام اعضای خود در سراسر کشور درخواست دارد با تمام قدرت برای ایجاد حماسه سیاسی در انتخابات دوره یازدهم ریاست‌جمهوری از این تصمیم حمایت کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها