امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117065
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد حسین مولایی اظهار داشت:  با توجه به ضرورت بازنگری ضوابط عضویت این صندوق تمامی اعضاء که واجد شرایط ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد حسین مولایی اظهار داشت:  با توجه به ضرورت بازنگری ضوابط عضویت این صندوق تمامی اعضاء که واجد شرایط عضویت در این صندوق هستند می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این صندوق به آدرس www.honarcredit.ir نسبت به انجام تشریفات اداری و باز ثبت نام عضویت اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل صندوق اعتباری هنر افزود: از آنجا که صندوق اعتباری هنر قصد آن دارد تمامی خدمات خود را به صورت آنلاین به جامعه فرهنگ و هنر کشور ارائه نماید لذا تمامی اعضا صندوق ملزم هستند در مهلت مقرر نسبت به باز ثبت نام و بهره‌مندی از خدمات صندوق اقدام کنند.

مولایی با اشاره به درخواست مکرر متقاضیان مبنی بر تمدید مهلت باز ثبت نام گفت: این آخرین مهلت اعلام شده از سوی صندوق اعتباری هنر است و ارائه خدمات اعم از بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و سایر خدمات به جامعه فرهنگ، هنر و رسانه مستلزم باز ثبت نام عضویت در سایت صندوق اعتباری هنر است در غیر این صورت کلیه خدمات ارائه شده توسط این صندوق قطع خواهد شد.

شایان ذکر است پیش از این پانزدهم مهرماه آخرین مهلت برای باز ثبت نام اعضای صندوق اعتباری هنر تعیین شده بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها