امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117081
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش طی احکام جداگانه‌ای، ۲۰ مدیر ارشد وزارت آموزش و ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش طی احکام جداگانه‌ای، ۲۰ مدیر ارشد وزارت آموزش و پرورش را به عضویت در شورای سیاست‌گذاری برنامه تعالی مدیریت مدرسه منصوب کرد.

بر این اساس به اعضا تأکید شده است با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌ها، نسبت به ایجاد زمینه برای اجرای مطلوب این برنامه و تحقق اهداف پیش‌بینی شده اهتمام بورزند و شرایطی را فراهم آورند که با نهادینه شدن فرهنگ تعالی خواهی و حاکمیت رویکرد تحولی و مشارکت سازمانی، زمینه تحول در سایر ارکان جامعه نیز ایجاد شود.

به گزارش فارس، معاون تربیت‌بدنی و سلامت، معاون متوسطه، مشاور وزیر و مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، سرپرست دانشگاه فرهنگیان، معاون دانشگاه فرهنگیان، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی، رئیس پژوهشکده برنامه‌ریزی درسی و نوآوری‌های آموزشی، معاون پرورشی و فرهنگی، رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات، معاون آموزش ابتدایی و معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، برخی از اعضای این شورا هستند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها