امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11709
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 138
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، عبدالرحمان رستمیان ظهر امروز در نشست هم‌ا‏ندیشی هیئت‏های اجرایی و نظارت بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، عبدالرحمان رستمیان ظهر امروز در نشست هم‌ا‏ندیشی هیئت‏های اجرایی و نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای دامغان، دیباج، کلاته‏رودبار و امیریه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان دامغان اظهار داشت: شوراها در تصمیم‏گیری شهر و منطقه خود تأثیرگذاری فراوانی دارند و می‏توانند به رشد و توسعه حوزه انتخابیه خود کمک فراوانی کنند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور در عرصه‏های اجتماعی یک سرمایه است و باید قدر این سرمایه را بدانیم.

رستمیان اضافه کرد: نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا با ارزیابی و توانمندی وارد میدان و صحنه شده‏اند و این توانمندی را باید پس از کسب آرا در عمل نشان دهند.

وی افزود: نامزدهای شوراهای اسلامی پس از موفقیت در انتخابات و کسب آرا باید مقابل مردم احساس وظیفه کنند و پاسخگوی مطالبات آن‌ها باشند.

نایب رئیس هیئت نظارت بر چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان سمنان یادآور شد: آرای کسب شده باید حلال باشد و تلاش کنیم مسیر و راه درست را انتخاب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان دامغان در تمام ادوار الگو بوده و بار دیگر باید الگو بودن را با حضور و مشارکت مردم در پای صندوق‏های اخذ رأی را در روز 24 خرداد به نمایش می‏گذارد.

رستمیان اظهار داشت: نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا باید با انجام تبلیغات سالم در حفظ آرامش، وحدت و اعتماد اجتماعی گام بردارند.

نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای دامغان، دیباج، کلاته‏رودبار و امیریه 109 نفر هستند که روز 24 خرداد با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/2249/ر30/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار