امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۱۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117095
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شرکت نایک تصمیم گرفته است یک هواپیما مختص ورزشکاران ارائه دهد و به همین منظور به آژانس ...

به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شرکت نایک تصمیم گرفته است یک هواپیما مختص ورزشکاران ارائه دهد و به همین منظور به آژانس طراحی «تیگ»، درخواست طراحی یک هواپیمای فوق تکنولوژی را داده است؛ این هواپیما مخصوص ورزشکاران حرفه‌ای ساخته خواهد شد.‌
این وسیله نقلیه در طول سفر بهترین شرایط را برای ورزشکاران مهیا می‌کند؛ معمولاً سفرهای هوایی وضعیت جسمانی ورزشکاران و عملکرد آنها را در زمین تحت تأثیر قرار می‌دهد.

این شرکت، تجهیزاتی برای ورزشکاران در هواپیما فراهم کرده است که پاسخگوی نیازهای آنهاست؛ این هواپیما بسیار بزرگ و جادار و مناسب تمام ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی است.

هواپیما محلی برای استراحت، محلی برای آموزش، قسمتی مخصوص جمع آوری اطلاعات، سرویس بهداشتی و حمام و سالن غذاخوری دارد؛ علاوه بر این، لباس‌های ورزشکاران دارای یک سنسور است که وضعیت بازیکنان را در حین پرواز شناسایی کرده که توسط کامپیوتر تجزیه و تحلیل خواهد شد.

در این تکنولوژی، اطراف صندلی هر بازیکن به منظور نظارت و کنترل نیازهای تغذیه‌ای هر بازیکن چراغی روشن می‌شود؛ سرویس بهداشتی هواپیما نیز قادر به تشخیص سطح هیدراتاسیون بازیکن است.


انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها