امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117096
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسکندر مؤمنی در حاشیه چهارمین دوره مسابقات موتور سواری ویژه گرامیداشت هفته ناجا ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسکندر مؤمنی در حاشیه چهارمین دوره مسابقات موتور سواری ویژه گرامیداشت هفته ناجا در جمع خبرنگاران گفت: این مسابقات با همکاری فدراسیون اتومبیلرانی برگزار شده است و پیام آن این است که تجربه سرعت و هیجانان در میدان مسابقه است و خیابان و معابر شهری جای آرامش است.

رئیس پلیس راهور افزود: سرعت و هیجان بخشی از نیاز جامعه است و این مسابقات برگزار شد تا نشان دهیم پلیس مخالف هیجانات جوانان نیست.

وی ادامه داد: از مسئولان تقاضا می‌کنیم شرایطی را فراهم کنند و در تمام شهرها با رعایت تمام نکات ایمنی پیست‌های مسابقه‌ای درست شود تا جوانان بتوانند هیجانات خود را تخلیه کنند و از آنها استفاده ببرند.

ضمن خرسندی به دلیل برگزاری چهارمین دوره مسابقات موتورسواری گفت: امسال استقبال بسیار خوبی از این مسابقات به عمل آمد و در بین تماشاچیان هم مردم عادی بودند و هم بخشی از نیروی انتظامی.

سردار مؤمنی اظهار داشت: خیابان محلی برای تردد و زندگی مردم است و سرعت بیش از حد در آن نباید صورت بگیرد اما پلیس کمک می‌کند تا در این میادین جوانان سرعت و هیجان را تجربه کنند.

وی بیان داشت: این مسابقات رسمی است و در جدول رسمی فدراسیون نیز ثبت می‌شود. همچنین به نفرات اول تا سوم جایزه هم داده می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها