امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117098
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و اجتماعی، احمد میدری در این جلسه که در استانداری بوشهر ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و اجتماعی، احمد میدری در این جلسه که در استانداری بوشهر برگزار شد، با تاکید بر این که تدوین فصل رفاهی برنامه ششم توسعه از استانها آغاز خواهد شد، اظهار کرد: با همکاری استانداران و مسؤولان منطقه ای برنامه های رفاهی با تمرکز بر مسائل منطقه ای و مشکلات و مسایل موجود در هر منطقه طراحی و تدوین خواهد شد.
وی با اعلام این که در حوزه رفاه اجتماعی با شکل گیری گفت‌وگوی اجتماعی بین نخبگان، صاحبنظران و عموم شهروندان مسائل تدوین و طراحی می‌شود، تصریح کرد: رویکرد دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اینست که درخصوص مسائل و موضوعات اجتماعی، فرهنگی که تاکنون در حاشیه بوده‌اند
گفت‌وگو صورت گیرد، لذا ما نباید اجازه دهیم حساسیت جامعه به موضوعات فرهنگی و آسیب های اجتماعی از بین برود.
معاون رفاهی وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی ادامه داد: باید با تدبیر گفت وگوی اجتماعی و زمینه سازی مشارکت فعال نهادهای مدنی و نخبگان در فرآیند سیاستگذاری مسایل اجتماعی رفاهی در دستور کار دولتمردان و شهروندان قرار گیرد.
میدری با اشاره به این که بند یک سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری بر افزایش فعالیت های جمعی و استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای تاکید دارد، گفت: بنای ما این‌است که با افزایش همکاری های نزدیک با استان ها در یک فضای توام با تفاهم، مشارکت و وفاق به سمت حل مسایل و مشکلات گام برداریم.
معاون رفاهی وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی در ادامه با تقدیر از حساسیت های اجتماعی استانداری بوشهر اظهار امیدواری کرد با عزم راسخی که بین مسوولان منطقه ای در استان بوشهر وجود دارد در حوزه هایی نظیر کودکان، مشاوره های قبل از ازدواج و کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی اقدامات موثر و ملموس در استان انجام شود.
این نشست در راستای تداوم اجرای برنامه های ارتقای رفاه اجتماعی استان ها با حضور سالاری استاندار بوشهر و هاشمی رییس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها