امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11711
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 89
محسن رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظرتان در مورد سانسور قسمتی از برنامه تلویزیونی چیست، اظهار داشت: ...

محسن رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظرتان در مورد سانسور قسمتی از برنامه تلویزیونی چیست، اظهار داشت: در مورد حذف بخشی از گفته‌هایم در صدا و سیما خود را تابع قانون می‌دانم و هر چه قانون است باید عمل شود.

نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری افزود: به بوشهر ظلم شده و کم کاری صورت گرفته و اقتصاد بوشهر بدون برنامه‌ریزی قوی سامان نمی‌یابد.

وی ادامه داد: برنامه‌ای که برای بوشهر تنظیم کردیم شامل صنعت، شیلات، کشاورزی گردشگری می‌شود و از همه پتانسیل‌های استان استفاده می‌کنیم.

رضایی در پاسخ به اینکه چه برنامه‌ای برای رفع آلاینده‌ها در بوشهر دارید، تصریح کرد: انرژی پارس شمالی و جنوبی را فعال می‌کنیم ولی در مورد آلایندگی به طور جدی اجازه نمی‌دهیم هیچ طرحی بدون رعایت استانداردهای محیط زیست انجام بگیرد.

رضایی یادآورشد: در صورت موفقیت در انتخابات از تمام افرادی که کارآمد بودند استفاده خواهم کرد و طرح جامع ایثارگران را اجرا و آنچه تشخیص مصلحت در این زمینه مصوب کرده اجرا می‌کنیم.

انتهای پیام/66001/ک40/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها