امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11716
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سردار رمضان‌شریف در گردهمایی ائمه جمعه سراسر استان کرمان با تشریح و تحلیل رویدادها، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سردار رمضان‌شریف در گردهمایی ائمه جمعه سراسر استان کرمان با تشریح و تحلیل رویدادها، حوادث و شاکله سیاسی، اقتصادی، نظامی، فرهنگی کشور و منطقه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: مقطع انتخابات هم برای ما و هم برای دشمن فرصت است، مهم این است که این فرآیند توسط چه کسی و چگونه مدیریت شود.

وی افزود: از توطئه‌های دشمن القای فضای دو قطبی در جامعه و نظام است و با القای این تضاد و دوگانگی قصد بهره‌برداری و سوءاستفاده از فضای انتخاباتی و در نهایت ضربه به نظام و گفتمان انقلاب اسلامی را دارد که باید همه مسئولان، دلسوزان و آحاد مردم ایران با هوشیاری و درایت این توطئه را خنثی کنند.

شریف تصریح کرد: تمام دستاوردهای ملت ایران دستاوردهای ناشی از مقاومت، انقلابی‌گری و پیروی از ولایت است، هر گاه در مقابل دشمن یک قدم عقب نشستیم، آنها چند قدم جلو آمده و مطالبات خود را مطرح کرد‌ند، اما هر گاه قاطع عمل کردیم دشمن مجبور به عقب‌نشینی شده است.

همچنین شریف در گردهمایی بسیجیان و پیشکسوتان جهاد شهرستان رفسنجان با دعوت از آحاد مردم به حضور گسترده‌تر در انتخابات پیش رو گفت: همه نگاه‌های مردم جهان به سوی ما است و این حساسیت، اهمیت و الگوبرداری رفتارهای امت شهیدپرور ایران را برای همه مسلمانان و مستضعفان جهان نشان می‌دهد.

وی اذعان داشت: مقاومت ملت سوریه از ایران الهام گرفته و مقام معظم رهبری دو سال قبل اعلام فرمودند «محور مقاومت در سوریه مستحکم خواهد ماند» این در حالی بود که همه می‌گفتند بشار اسد تا چند ماه دیگر سقوط می‌کند و دیدیم که چگونه ملت و دولت سوریه با الگوگیری از انقلاب اسلامی و ملت ایران بیش از دو سال در حال مقاومت و پایداری است و روزنه‌های پیروزی مردم مسلمان سوریه مشاهده می‌شود.

شریف گفت: به همه توصیه می‌کنیم گزارش قاضی وینوگراد در مورد جنگ 33 روزه و شکست رژیم صهیونیستی را مطالعه کنند تا بعضی از زوایای تاثیر شگرف انقلاب اسلامی در حوادث منطقه و جهان را مشاهده کنند.

وی تصریح کرد: انتخابات ریاست جمهوری یک نقطه عطف در روند تحولات و رویدادهای منطقه و کشورمان است که با حضور مردم و خلق حماسه ماندگار برگ زرینی بر تاریخ سراسر حماسه و ایثار و مقاومت ملت ایران اضافه می‌شود.
انتهای پیام/2446/ش30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها