امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117161
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
«حسین کشفی اصل» در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: از روز 30 شهریور ماه نمایشی در تماشاخانه سه نقطه به روی صحنه ...

«حسین کشفی اصل» در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: از روز 30 شهریور ماه نمایشی در تماشاخانه سه نقطه به روی صحنه آمده است که هر دو کمدی هستند. نمایش اول نوشته فرهاد آییش است و بازیگران آن انوش معظمی و کیمیا جواهری هستند که موضوع این نمایش در ارتباط با زن و شوهری از جامعه فعلی است که در کنار یکدیگر هستند اما دلشان پیش یکدیگر نیست.

وی افزود: نمایش دوم پزشک پوشالی اثر چارلز دیزنزو نویسنده آمریکایی است که بازیگران آن هم سامان دارابی و محسن میرزاخانی هستند. پیش از این نمایش پزشک پوشالی در آبان ماه سال 92 به مدت 30 شب در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفت و با استقبال

مخاطبان هم روبه رو شد و گروه اجرایی تصمیم گرفت بار دیگر این نمایش را اجرا کند اما این بار در سالنی در مرکز شهر این امر محقق گشت.

کشفی اصل اظهارداشت: نکته قابل توجه در این اجرا این است که با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و اینکه پول بلیط تئاتر برای عده ای از مردم زیاد است تصمیم گرفتیم که هر دو نمایش را با یک بلیط به تماشاگران ارایه دهیم و شعار ما این شد که دو نمایش را با یک بلیط به تماشا بنشینید.

وی عنوان داشت: این کار ما شاید هم راهی برای بیشتر آشتی دادن تماشاگر با تئاتر باشد. در حقیقت شروع اجرا ساعت 19 است و به فاصله 5 دقیقه آنتراکت نمایش بعدی آغاز می‌شود. پایان اجراهای ما جمعه 2 آبان ماه است و علاقه‌مندان برای تماشای این تئاتر می‌توانند به آدرس میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، بعد از فلسطین، خیابان شهید کبکانیان، نبش کوچه مرتضی‌زاده مراجعه کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار