امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11717
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، پویش امید(بخش جوانان و دانشگاهی) ستاد انتخاباتی عارف در خراسان‌رضوی در این بیانیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، پویش امید(بخش جوانان و دانشگاهی) ستاد انتخاباتی عارف در خراسان‌رضوی در این بیانیه آورده است: ملت‌های سربلند تاریخ آنانی‌اند که بدون نیاز به بیگانه، با اتکا به خدا و با ایمانی راسخ، عزتمندانه با جهانیان تعامل کردند و قبل از آنکه تاریخ اصلاحشان کند، خودشان، اصلاح‌گرانه به عرصه وارد شده و سرنوشتشان را رقم زدند.

این بیانیه می‌افزاید: ملت ایران از ابتدای تاریخ، اصلاح‌گر بوده و انقلاب اسلامی در سال57 چه بود مگر اصلاح سرنوشت خویش؟ حال کمتر از 20 صبح، تا صبح سرنوشت ساز ایران اسلامی باقی مانده است. دشمنان دندان تیز کرده‌اند که ما را از حضور مایوس کنند و از دیگر سو، فرصت‌طلبان حساب‌های 34 ساله‌شان را تسویه می‌کنند، اما غافل‌اند که خاک بر چهره خورشید می‌پاشند و نه انقلاب اسلامی، نه ولایت فقیه، نه جمهوریت و نه یاران صبور و وفادار انقلاب هیچکدام آنقدر سست نگشته‌اند که از این بادهای نالایق تکانی بخورند.

در ادامه این بیانیه آمده است: نهاد اصلاح‌طلبی یکی از اصلی‌ترین جریانات مذهبی، فرهنگی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران است که در سی و چهار سال گذشته در تمام عرصه‌ها و در شرایط گوناگون با استقبال مردم ایران به فعالیت پرداخته است و با ایمان به پروردگار، خود را ملزم به اصلاح خویش دانسته و بدیهی است که خطاهای دیگران را به حساب خود نخواهد نوشت و مردم نیز به آن آگاهاند.

این بیانیه می‌افزاید: اصلاح‌گران اکنون نیز همچون همیشه وظیفه خود می‌دانند که روشنگرانه و بدون تخریب و توهین، به نمایاندن راه روشن استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی بپردازند و ما جوانان اصلاح‌طلب خراسانی از جان و مال‌مان برای اسلام و ایران گذشته‌ایم و خالصانه به میدان آمده‌ایم و بیم شکست نداریم چرا که پیروز واقعی کسی است که در میدان اخلاق پیروز شود. از مرادمان، امام خمینی (ره) آموختیم که نتیجه‌گرا نباشیم و به وظیفه‌مان عمل کنیم.

پویش امید استان خراسان با احترام قلبی به تمام کاندیداهای محترم تایید صلاحیت شده و تمام فعالان ستادی فعالیت خود را بیش از پیش در مسیر گفتمان امید تشدید می‌کند. برای ما اصلح کسی است که دغدغه خدا و مردم دارد و برای خویش قدرت نمی‌خواهد و تجربه و کارنامه شفاف و درخشانی دارد.

در ادامه آمده است: برای ما کسی اصلح است که در سرد و گرم انقلاب و آمد و شد سختی‌ها صبر و متانت خویش را به نمایش گذاشته باشد. کسی را اصلح می‌دانیم که به لحاظ علمی و فرهنگی و سیاسی، شخصیتی معتدل و آرام و امیدوار باشد. اصلح مردی است که اصلاح‌گر باشد و تفاهم و مدارا و عقلانیت و منزلت را برای ایرانیان به ارمغان بیاورد.

در انتهای این بیانیه آمده است: مصداق این صفات در شخصیت ارزنده محمدرضا عارف متبلور گشته است و ما جوانان اصلاح‌طلب خراسانی در چهارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برای استقرار گفتمان اصلاح طلبی که همانا فرزند برحق انقلاب اسلامی است و معرفی صحیح عارف، این انقلابی اصلاح‌طلب، با تمام قوا ایستاده‌ایم و آحاد ملت شریف را به انتخاب اصلح دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام/70023‌/صا/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها