امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117173
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن این اطلاعیه آمده است: «براساس ماده 52 قانون بودجه سال 1392، اشخاص بر اساس اعلام سازمان امور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در متن این اطلاعیه آمده است: «براساس ماده 52 قانون بودجه سال 1392، اشخاص بر اساس اعلام سازمان امور مالیاتی کشور مکلف به ثبت نام برای دریافت شماره اقتصادی شده‌اند، در راستای اجرای مفاد مادة 52 این قانون، ریاست امور مالیاتی شهر تهران طی نامه‌ای از هنرمندان خواسته‌اند تا با مراجعه به سامانه این سازمان ثبت نام کنند.

به منظور آگاهی دقیق از مفاد این دستور العمل متن نامه رییس امور مالیاتی شهر تهران عیناً به اطلاع می‌رسد:
متن نامه رییس امور مالیاتی شهر تهران
باسلام
با عنایت به مفاد ماده 52 قانون بودجه سال 1393 کل کشور ( به شرح بند ذیل نامه ) در خصوص الزام مؤدیان به ثبت نام در نظام مالیاتی ، علیرغم فراخوان‌های متعدد سازمان امور مالیاتی کشور و پیگیریهای به عمل آمده حاکی از آن است که برخی از اعضای محترم خانه‌سینما تاکنون هیچگونه اقدامی درخصوص پیش ثبت نام جهت دریافت شماره اقتصادی انجام نداده و یا مراحل پیش ثبت نام خود را بصورت ناقص انجام داده‌اند.

لذا ضروری است تا اعضاء محترم حداکثر لغایت 20 مهر ماه نسبت به انجام دقیق مراحل پیش ثبت نام در سامانه سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی www.tax.gov.ir اقدام لازم را معمول و نتیجه رابه‌صورت کتبی به خانه‌سینما اعلام نمایند تا به امورمالیاتی منعکس گردد.

بدیهی است درصورت عدم انجام موارد مذکور وفق مقررات مربوطه درخصوص رسیدگی عملکرد سال 1392 اقدام خواهد نمود.

متن ماده 52 قانون بودجه سال 1392: اشخاص که طبق اعلام سازمان امور مالیاتی کشور در سال 1392 مکلف به ثبت نام برای دریافت شماره اقتصادی می‌باشند ، در صورت عدم ثبت نام در مهلت تعیین شده توسط سازمان مذکور ، از کلیه معافیت‌ها و بخشودگی جریمه‌های مقرر در قانون مالیات های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده در سال مربوطه محروم می شوند.

در خاتمه آمادگی کلیه ادارات کل شهر تهران جهت همکاری با سینماگران محترم در خصوص انجام یا تکمیل مراحل پیش ثبت نام بصورت حضوری را اعلام می‌نماید.»
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها