امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11718
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، رمضان شریف در جمع رزمندگان و پاسداران رده‌های سپاه مستقر در کرمان به میزبانی تیپ 38 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، رمضان شریف در جمع رزمندگان و پاسداران رده‌های سپاه مستقر در کرمان به میزبانی تیپ 38 زرهی ذوالفقار با اشاره به برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه‌های مختلف علمی، اقتصادی، فنی، امنیتی و فرهنگی و اثرات آنها در ارتقای جایگاه و موقعیت اسلامی، مهم‌ترین این دستاوردها را ماحصل و نتیجه گفتمان انقلاب اسلامی دانست و سپاه را حافظ و نگهبان این دستاوردها معرفی کرد.

وی اظهار داشت: خداوند اراده کرده است که میلیاردها دلار هزینه آمریکا و هم‌پیمانانش در عراق و افغانستان، لبنان، فلسطین و سوریه نتیجه‌ای برای آنها نداشته باشد و اینک این گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش‌های متعالی آن است که در این سرزمین‌ها و منطقه رو به توسعه و فراگیر شدن است.

شریف عنوان کرد: یک روز آمریکایی‌ها در عراق و افغانستان و منطقه عربده می‌کشیدند، اما اکنون جرأت تردد در اینجا را ندارند و‌ در هیچ کشوری احساس امنیت نمی‌کنند در حالی که اینها می‌خواستند امنیت، آسایش و پیشرفت را برای مردم منطقه بیاورند.

وی افزود: دشمن القا می‌کند که سپاه بعد از جنگ باید در پادگان‌ها بماند و کاری به امور کشور نداشته باشد و به حوادث، رویدادها و تحولات کشور، منطقه و جهان کاری نداشته باشد و برخی در داخل هم این توطئه و خواسته شوم دشمنان را زمزمه می‌کنند که این یک توطئه است.

شریف گفت: 90 درصد فضای رسانه‌ای دشمن تخریب رهبری و سپاه است و این به دلیل جایگاه ولایت‌فقیه در میان مسلمانان جهان و موقعیت ویژه و تلاش، ایثار، اخلاص سپاه و اثرگذاری این نهاد بر رویدادها، تحولات و حوادث جهانی، منطقه‌ای و داخلی است.

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه ابراز داشت: امروز مقاومت سوریه از انقلاب اسلامی الگو گرفته و نه تنها مسلمانان جهان بلکه همه از آزادیخواهان و مستضعفان جهان نگاهشان به سوی ایران و منتظر اقدام حماسه و عملکرد ملت شریف ایران در برخورد با رویدادها، توطئه‌ها و حوادث جهانی و منطقه‌ای و داخلی است.

وی تصریح کرد: تنگ‌تر شدن محاصره قدس شریف توسط هواداران گفتمان انقلاب اسلامی در خاورمیانه اسلامی ادامه عملیات الی‌ بیت‌المقدس و فتح خرمشهر رزمندگان اسلام در دوران سراسر حماسه دفاع مقدس است و این انتخابات پیش رو نیز یک گام به جلوی اساسی در تحقق آرمان‌های امام راحل و شهدا است. 

شریف عنوان کرد: نعمت رهبری در ایران یک موهبت الهی و تضمین کننده آسایش، پیشرفت و امنیت است و هر چه دشمن علیه رهبری توطئه کند، توجه، محبت و اقبال مردم به ایشان بیشتر می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: ما نباید اجازه دهیم دشمنی که از درب بیرون کرده‌ایم از پنجره اقتصاد، سیاست، انتخابات وارد کشورمان شود.
انتهای پیام/80017/ج40/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها