امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117186
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشر «فاتحان» در ادامه مجموعه‌ کتاب‌های «راوی» که در فاز نخست مجموعه ده جلدی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشر «فاتحان» در ادامه مجموعه‌ کتاب‌های «راوی» که در فاز نخست مجموعه ده جلدی «عملیات‌های جنوب» منتشر شده بود، و در فاز دوم مجموعه 6 جلد «جبهه‌های میانی» که مختص عملیات‌های اتفاق افتاده در استان ایلام و کرمانشاه بود، اقدام به چاپ سه عنوان کتاب دیگر از این مجموعه‌ها را کرده است.

مجموعه جدید این کتاب‌ها با عنوان «عملیات‌های شمال غرب» منتشر شده است که به عملیات‌هایی که در مناطق آذربایجان غربی و کردستان رخ داده، مربوط می‌شود که «تا تَتِه» نوشته «سارا مهدی‌نژاد» با موضوع روایت مریوان، «کمین کومله» تألیف «رخساره ثابتی» با موضوع روایت سقز و «شانه شمشی» از «آیت معروفی» با موضوع روایت پاوه منتشر شده است.

به گفته حسین مؤذن مدیر روابط عمومی انتشارات نشر فاتحان، طراحی روی جلد این کتاب‌ها توسط «مجید زارع» صورت گرفته است.

بر اساس این گزارش، به تازگی نشر فاتحان با حمایت و همکاری «کنگره شهدای نجف‌آباد» به انتشار 2 عنوان کتاب با نام «آیت ولایت» تألیف «محمدعلی گودینی» با موضوع زندگی داستانی سیدحسن آیت و «دلیل آفتاب» نوشته «امیر صفای‌پور» با موضوع روایت زندگی شهید محمد منتظری پرداخته است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها