امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117193
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
«رامین موسوی ملکی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، درباره معرفی کتاب «انسان از منظری دیگر» گفت: متاسفانه این کتاب از روی ناآگاهی عوامل ...

«رامین موسوی ملکی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، درباره معرفی کتاب «انسان از منظری دیگر» گفت: متاسفانه این کتاب از روی ناآگاهی عوامل در برنامه معرفی شد و هیچ عمدی در کار نبود.

وی ادامه داد: مدیر تولید برنامه با توجه به مقدمه‌ای که آقای منصوری لاریجانی بر کتاب نوشته بودند؛ کتاب را برای معرفی انتخاب کرده بود و آن را تائید شده دانسته بود، اما وقتی من متوجه این اشتباه شدم، به سرعت مدیر تولید برنامه را توبیخ کردم و حتی تصمیم داشتیم که در برنامه بعدی از مردم عذرخواهی کنیم، اما فکر کردیم عنوان دوباره این کتاب شاید به نوعی تبلیغ بیشتری برایش محسوب شود.

موسوی تصریح کرد:ما ۴ سال است که در این برنامه به معرفی کتاب می‌پردازیم و این اتفاق برای اولین بار در برنامه ما افتاد. «صبحی‌دیگر» در تمام سال‌هایی که روی آنتن رفته همواره در مسیر انقلاب و اسلام گام برداشته و من بابت اتفاقی که افتاد بسیار ناراحتم و از همه مخاطبانم عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: این اتفاق برای ما تلنگری بود که بیشتر در این موارد دقت کنیم و در همین رابطه با آقای مختارپور دبیرکل امور کتابخانه‌های کل کشور جلسه‌ای گذاشتیم و قرار شد از طریق آنها اقدام به تهیه کتاب برای معرفی در برنامه کنیم تا دیگر شاهد چنین اشتباهاتی نباشیم.

به گزارش فارس، با وجود اینکه محمدعلی طاهری سرکرده فرقه «شعور کیهانی» موسوم به حلقه به جرم اعمال غیرقانونی و غیرشرعی مدتی است که در زندان به سر می‌برد، کتاب وی در روز دوشنبه 14 مهر ماه بیش از یک دقیقه در برنامه صبحی دیگر تبلیغ شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار