امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117195
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دویست و شصت و پنجمین نمایشگاه کتاب استانی و دهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه با حضور 400 ناشر ازسراسر کشور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دویست و شصت و پنجمین نمایشگاه کتاب استانی و دهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه با حضور 400 ناشر ازسراسر کشور و 48 هزار عنوان کتاب در 210 غرفه درمحل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمانشاه واقع درپارک شاهد برگزار می‌شود.
برای این نمایشگاه مبلغ 600 میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب در نظر گرفته شده است. برگزاری نشست‌های تخصصی درحوزه نشر، سبک زندگی، برگزاری ویژه برنامه سفر پربرکت مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه، نشست تاریخچه تعزیه در ایران، جشن غدیر، اجرای نمایش خیابانی و جشن کودک با حضور قلقلی از جمله برنامه‌های جنبی در نظر گرفته شده برای این نمایشگاه است.
هم چنین دویست و شصت و ششمین نمایشگاه کتاب استانی و دهمین نمایشگاه کتاب اردبیل با حضور 300 ناشر و ارائه 30 هزار عنوان کتاب در 150 غرفه در محل دائمی نمایشگاه‌های اردبیل واقع در ضلع جنوبی دریاچه شورابیل برگزار می‌شود.
برای این نمایشگاه مبلغ 300 میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب در نظر گرفته شده است. برگزاری جشن کودک و خانواده، نقد و بررسی مطبوعات محلی، گردهمایی کتابداران مساجد، مراسم شب شعر، رونمایی کتاب، نشست‌های تخصصی و ایستگاه سرگرمی‌های کودکان و نوجوانان از جمله برنامه‌های جنبی است که برای این نمایشگاه درنظرگرفته شده است.
این نمایشگاه‌ها به صورت هم زمان از تاریخ 16 تا 22 مهرماه در دو استان کرمانشاه و اردبیل برگزار می‌شود. نمایشگاه‌های کتاب استانی با همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها و حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها