امروز : پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 3
۰۲:۰۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1172
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 331
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، پس از حادثه 11 سپتامبر، «رابرت دنیرو» جشنواره فیلم تریبکا را در نیویورک پایه‌گذاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، پس از حادثه 11 سپتامبر، «رابرت دنیرو» جشنواره فیلم تریبکا را در نیویورک پایه‌گذاری کرد.

او بارها از علاقه خود به شهر نیویورک گفته و متذکر شده که این جشنواره را به منظور کمک به سرپا نگاه داشتن این شهر پس از حادثه 11 سپتامبر عنوان کرده است.

«رابرت دنیرو» این روزها از اینکه قرار است فیلم «پادشاه کمدی» او ساخته «مارتین اسکورسیزی» (1965) بازسازی شود، هیجان‌زده است.

 نسخه بازسازی شده این فیلم قرار است اواخر این ماه در اختتامیه جشنواره تریبکا با حضور «دنیرو» و «اسکورسیزی» به نمایش درآید.

دنیرو در مصاحبه با روزنامه گاردین گفت: من مرتب به آن فکر می‌کنم، بازسازی «پادشاه کمدی» واقعا خارق‌العاده است.

وی افزود: من این فیلم را حداقل 20 سال است که ندیده‌ام و برای دیدن نسخه بازسازی شده آن لحظه‌ شماری می‌کنم، تماشای این فیلم نه تنها برای من یادآور بازیم در این فیلم است بلکه یادآور خاطرات آن مقطع زمانی از زندگی‌ام است.

این بازیگر و تهیه‌کننده هالیوودی در ادامه گفت: جشنواره تریبکا به اهداف اولیه و اساسی خود که کمک به اقتصاد نیویورک بوده، دست یافته است. این جشنواره هر ساله بیش از 750 میلیون دلار به اقتصاد این شهر کمک می‌کند.

وی افزود: من عاشق این شهر و تاریخچه سینمایی آن هستم، من در این شهر به دنیا آمده‌ام، بزرگ شده‌ام و درس بازیگری خوانده‌ام، اگرچه عاشق سفرم ولی بازهم من یک نیویورکی‌ام.

جشنواره فیلم تریبکا 17 آوریل (28 فروردین) در نیویورک افتتاح می‌شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها