امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117219
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۲
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روش فعال سازی سرویس رومینگ اپراتور دوم تلفن همراه از طریق کد #1*111* و غیرفعال ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روش فعال سازی سرویس رومینگ اپراتور دوم تلفن همراه از طریق کد #1*111* و غیرفعال سازی از طریق کد #2*111* است.

مشترک برای استفاده از رومینگ سیم کارت های دائمی باید صورتحساب های قبلی خود را به طور کامل پرداخت کرده باشد و مبلغ هشت میلیون ریال سپرده رومینگ که قابل بازگشت است را پرداخت کند. هنگام خروج از ایران و ورود به محدوده رومینگ بین المللی، سیم کارت به طور خودکار به وضعیت رومینگ تبدیل می‌شود.

برای استفاده از رومینگ سیم کارت های اعتباری نیز باید با شماره گیری کد #1*111* از سیم کارت اعتباری، رومینگ را فعال کرد و با داشتن شارژ کافی از آن استفاده کرد. علاوه بر روش عای معمول شارژ، در برخی کشورها امکان استفاده از کارت شارژ اپراتور مقصد نیز فراهم است.

درحال حاضر رومینگ سیم کارت های دائمی اپراتور دوم با 403 اپراتور، رومینگ سیم کارت های اعتباری با 153 اپراتور و رومینگ دیتا با 301 اپراتور در جهان برقرار است. همچنین استفاده از سیم کارت های این اپراتور در طول برخی از سفرهای هوایی و دریایی بین المللی نیز امکان پذیر است.

انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها