امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117223
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۲
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمدجواد زاده‌کمند در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های ویژه ناجا ضمن تبریک دهه ولایت،

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمدجواد زاده‌کمند در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های ویژه ناجا ضمن تبریک دهه ولایت، اعیاد غدیر و قربان و هفته نیروی انتظامی گفت: عید قربان عید مبارزه با شیطان درونی و شیطان بیرونی بود.

وی با اشاره به اینکه دو رسالت اصلی ناجا مبارزه با شیطان درونی و بیرونی است، اظهار داشت: مبارزه با شیطان بیرونی، تروریسم، اشرار و مخل نظم و امنیت و قانون‌شکنان بدون پیروزی بر شیطان درونی محقق نمی‌شود بنابراین فرض تعالی معنوی و سازمانی به عنوان یک امر در ناجا مطرح است.

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا بیان داشت: معتقدیم امروز اقتدار و سربلندی ایران در دنیا مدیون و مرهون خون شهیدان و ایثارگری ایثارگران و مجاهدت رزمندگان در عرصه‌های مختلف از جمله عرصه امنیت است.

وی افزود: اگر امروز ایران به عنوان یک کشور امن در منطقه و دنیا مطرح است به دلیل مجاهدت‌های سبزپوشان نیروی انتظامی در کنار ارتش و سپاه است.

سردار زاده‌کمند اذعان کرد: در تمامی شاخصه‌های امنیتی وضع ایران بعد از گذشت 35 سال از انقلاب با وجود تحریم‌ها و تهدیدها در بهترین شرایط ممکن قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه منطق نیروی انتظامی منطق غلبه نیروی ایمان در شرایط نابرابر است، گفت: این منطق نه فقط در زمان انقلاب و 8 سال دفاع مقدس بلکه در مبارزه با اشرار عملکرد خود را نشان داده است و در تمام عرصه‌ها برای پیشرفت راهی جز پیروی از این منطق نیست و دلیل انتخاب شعار هفته ناجا در امسال هم تکیه بر همین منطق داشت.

سردار زاده‌کمند با اشاره به شعار «تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار» گفت: در تلاش جهادی راه ما مقدس است و کار برای خدا و خالصانه است. تحمل مشکلات و تنها دست یاری به سوی خدا دراز کردن از شاخصه‌های تلاش جهادی است.

وی افزود: کارآمدی یعنی قدرت پاسخگویی به موقع به نیازها و مطالبات جامعه است و این نتیجه کارآمدی است که می‌تواند سازمان را یک سازمان محبوب بگرداند و پشتیبانی مردم را به دنبال داشته باشد. کارآمدی عنصر اصلی اقتدار ناجا است.

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا ابراز داشت: ما ابزار و امکانات را عنصر اصلی اقتدار نمی‌دانیم بلکه روحیه انقلابی و تدین را عنصر اصلی اقتدار ناجا می‌دانیم. ما اقتداری را قبول داریم که مردم عزیز کشورمان با دیدن آن به آرامش برسند و دشمنان انقلاب، مخلین امنیت و اشرار با دیدن آن آشفته شوند و بترسند.

زاده‌کمند ادامه داد: ارتباط با خدا، ولایتمداری، ایمان و بصیرت رمز موفقیت ناجا در انجام رسالت اصلی‌اش است.

وی در خاتمه به پلیس‌های افتخاری که در هفته ناجا آغاز به کار کرده‌اند خیر مقدم گفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها