امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117253
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۶
تعداد بازدید: 145
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صبح امروز (چهارشنبه) تعداد زیادی از دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در اعتراض به ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صبح امروز (چهارشنبه) تعداد زیادی از دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در اعتراض به کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی سراسری از طریق کنکور و پذیرش دانشجوی شهریه‌پرداز در مقابل تالار ابن سینای دانشکده پزشکی تهران تجمع کردند.

بر اساس گفته دانشجویان این اعتراض از زمانی آغاز شد که به طور ناگهانی دانشگاه اقدام به کاهش ظرفیت پذیرش دانشجو از طریق کنکور و در ازای آن پذیرش دانشجوی شهریه پرداز کرد. دانشجویان معتقدند که طرح مذکور بر خلاف نص صریح قانون برنامه پنجم توسعه است.

براساس این گزارش، در این تجمع که در سکوت برگزار شد، دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آنها نوشته بود «پول از شما مدرک از ما» و «علم بهتر است یا ثروت؟» اعتراض خود را بیان کردند.

لازم به ذکر است چندی پیش هزار و 800 دانشجوی پزشکی در اعتراض به طرح مذکور، طوماری را خطاب به روسای سه قوه و شورای عالی انقلاب فرهنگی امضا کرده بودند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها