امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117263
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۶
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت یازدهم در حاشیه جلسه هیأت دولت با بیان اینکه برخی رسانه‌ها ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت یازدهم در حاشیه جلسه هیأت دولت با بیان اینکه برخی رسانه‌ها در خصوص حقوق بازنشستگی نگرانی‌هایی را ایجاد کرد‌ه‌اند گفت: قرار نیست درصدی از حقوق بازنشستگان کسر شود.

وی همچنین اظهار داشت: نحوه پرداخت خدمات کشوری و تامین اجتماعی با هم متفاوت بود که بر اساس قانون هردو را یکسان کردیم.

نوبخت با بیان اینکه دیگر نباید از اضافه کار افراد، سهم بازنشستگی کسر شود تصریح کرد:‌ کسانی که تا پیش از اجرای این قانون از اضافه کار آنان سهم بازنشستگی در سیستم تامین اجتماعی کسر شده، پس از بازنشستگی به آنان بازگردانده می‌شود.

سخنگوی دولت با بیان اینکه قانون خدمات کشوری تا هفته آینده به مجلس ارائه می‌شود تا نظر نهایی را آنان بدهند، خاطرنشان کرد: برخی دستگاه‌ها چون سلیقه‌ای عمل کردند و شفافیت وجود نداشت، چه آنهایی که از فوق‌العاده آنها درصد بازنشستگی کسر شده و چه نشده است، برطبق قانونی که مجلس تصویب کند، عمل می‌کنیم.

وی با بیان اینکه میزان پرداختهای جاری دولت در 6 ماهه امسال نسبت به سال قبل 35درصد افزایش پیداکرد، گفت: فعال کردن طرح‌های عمرانی، به خروج از رکود کمک کرد و بیش از پیش‌بینی‌ها، کاهش تورم و رشد اقتصادی داشتیم.

نوبخت ادامه داد: رشد اقتصادی 3 ماهه اول امسال نسبت به 3 ماهه پارسال (زمان انتخابات) در همه حوزه‌ها از منفی به مثبت تبدیل شده است و در اشتغال خیلی تغییری ایجاد نشد، نباید انتظار داشت بلافاصله یک میلیون شغل ایجاد شود.
سخنگوی دولت با بیان اینکه یارانه‌ها را واقعاً هدفمند کرده‌ایم و سهم تولید و صنعت را پرداخت کردیم تصریح کرد: در این زمینه‌ها هم عملکرد موفقی داشتیم.‬
‫‫نوبخت با بیان اینکه دولت همه مسائلی که پیگیری می‌کند را رسانه‌ای نمی‌کند، تصریح کرد: قطعاً تمام اطلاعات دراختیار نمایندگان نیست، روحانی به تعهدات خود در زمان انتخابات عمل می‌کند.
‫سخنگوی دولت با بیان اینکه با دولت ترکیه درباره سوریه اختلاف نظر داریم، تصریح کرد: اکنون ثابت شده است که موضع ایران در این خصوص صحیح‌تر بوده و خود آنها هم برای مبارزه با داعش ائتلاف کردهَ‌اند، انتظار ما این است که ترکیه به وظایف خودعمل کند.

این خبر در حال تکمیل است...

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها